Advies en training in Zeeland
116 resultaten
-
1. Albatros Training, Advies & On
Wilt u uw kennis als bestuurder bij een vereniging of stichting op de benoemde functie vergroten? Of ondersteuning van directie of organisatie bij de uitvoering van diverse zaken? Zie www.alba-tao.nl
-
3. Jakobsen Beheer BV
Alles is nieuw.
-
4. Zeeland Retreats
Organiseren van Trainingen, Teambuilding, Teamontwikkeling, Teamoverleg dag en andere activiteiten voor organisaties. Zeeland Retreats. 1. Zeeland Retreats is voor de kleine en grote ondernemer die graag in zichzelf en in zijn mensen wil investeren, geïnteresseerd is om dat te doen op een “buiten de deur” locatie, op de mooiste locaties. 2. Ik zorg voor de perfecte invulling van jouw business retreat, training, workshop, teambuilding activiteiten voor persoonlijk en team ontwikkeling van de juiste coach tot de ideale, bijzondere Zeeuwse locatie. 3. Zeeland Retreats verzorgt business retreats op maat, waarin niet alleen de doelen en wensen van jouw business, maar vooral ook de persoonlijke groei van de teamleden centraal staat. 4. Ik werk met verschillende trainers en coaches met diverse achtergronden en expertise die samen leiden tot een eigen specialiteit aan diensten."
-
5. Looppaz.nl
LoopPaz staat voor loopbaan en personeelsadvies in Zeeland. We werken vaak buiten. Wandelcoaching is een oplossingsgerichte manier van coachen met gebruikmaking van de natuur, het geeft rust waardoor je letterlijk en figuurlijk meer ruimte voelt en geinspireerd wordt. Er wordt wandelend met verschillende methodieken gewerkt, onder andere: de wandeldialoog.
-
6. Paul76V
-
7. HOGZ
Honden Opleidings- en Gedragscentrum Zeeland omdat een hond zoveel meer is dan leren gehoorzamen.
-
8. Dominique Nijssen Bitfit Consu
Bit en Hoofdstelfittingen
-
9. Loopbaanpunt
Over ons Loopbaanpunt is een organisatie die steunt op jarenlange ervaring in re-integratie, loopbaanbegeleiding, outplacement, (groeps) trainingen en loopbaancoaching. Wij wonen in de regio, spreken de taal en wij kennen de Zeeuwse markt. Hoe wij kandidaten begeleiden is voor iedereen anders, juist omdat wij belang hechten aan maatwerk. In meer dan 22 jaar hebben wij heel wat ervaring en deskundigheid in de arbeidsbemiddeling opgebouwd. Ervaring die wij graag voor onze kandidaten en onze opdrachtgevers inzetten!
-
10. RdHTraining
RdHTraining is al ruim 14 jaar actief op de markt als professionele en gedreven samenwerkingspartner van particulieren en bedrijven. Wij zijn actief lid van het Globale netwerk van trainers in MI (MINT Inc.). Vanuit deze hoedanigheid hebben wij de afgelopen jaren een bijdrage geleverd aan de internationale opleiding van nieuwe MINT trainers. Daarnaast verzorgt Rob lezingen, workshops, trainingen, coaching en implementatie projecten op het gebied van MI, duurzame inzetbaarheid en continu?teit binnen organisaties.