Docent Global Project and Change Management
Standplaats: Middelburg
Ben jij een innovatieve professional die uitblinkt in lesgeven en het ontwikkelen van onderwijs gericht op duurzaamheid en inclusie?
Global Project and Change Management (GPCM) is een relatief nieuwe, Engelstalige opleiding die aan de HZ UAS wordt aangeboden. Deze opleiding is één van de slechts twee in zijn soort in Nederland en kenmerkt zich door zijn innovatieve benadering van onderwijs. GPCM biedt intensief, uitdagend en discipline overstijgend onderwijs, gericht op studenten die een duurzame en inclusieve toekomst willen creëren. We trekken een nieuwe generatie toekomstige changemakers aan die veerkrachtig zijn, verbonden zijn met wereldwijde vraagstukken op het gebied van energie, voedsel, water en vitaliteit, en gedreven om bij te dragen aan vernieuwende oplossingsrichtingen. Dit type student vraagt om een opleiding die ook de grenzen van bestaande onderwijsstructuren en methoden opzoekt en experimenteert met nieuwe manieren om uitdagingen aan te pakken.
Studenten krijgen een breed scala aan kennis over uiteenlopende onderwerpen aangereikt. Deze zijn onderverdeeld in zes leerlijnen: project management, change management, leadership, research & innovation, sustainable value creation, personal and professional development. We bieden een 4-jarige bacheloropleiding waarin student gestuurd onderwijs en assessments een belangrijk onderdeel vormen. Studenten werken aan interdisciplinaire praktijkvraagstukken, en vormen leergemeenschappen met een breder netwerk van organisaties via Living Labs.
Jouw werk als docent
Omdat de opleiding groeit, zijn we op zoek naar een nieuw lid van het GPCM-kernteam van docenten. We zoeken een collega die de bacheloropleiding GPCM verder kan helpen ontwikkelen om ervoor te zorgen dat deze verankerd is in de huidige wet- en regelgeving en voldoet aan de kwaliteitsnormen van het hoger onderwijs. We zoeken daarom een enthousiaste collega die een creatieve en gestructureerde manier van werken heeft met ruime ervaring in kwaliteitszorg binnen het hoger onderwijs en die in staat is ons te helpen ons onderwijs concept verder door te ontwikkelen. Daarnaast heb je een masterdiploma en kan je onderwijs verzorgen in bij voorkeur een van de volgende of gerelateerde vakgebieden: New Economic Models (e.g. purpose economy), Governance, Law & Policies, Change Management / Systems Transformation. .
Je belangrijkste taken (kunnen) zijn:
- Bijdragen aan de verdere ontwikkeling en innovatie van de opleiding.
- Kwaliteitsborging van cursussen en het curriculum als geheel, met een sterke focus op proces en procedures.
- Bijdragen aan onderwijsinnovaties zoals continue (programmatische) toetsing.
- Het verzorgen van inspirerende onderwijsactiviteiten.
- Het coachen van studenten tijdens stages, living lab projecten en het afstuderen.
Het zit in je
- Je bent momenteel werkzaam als docent, of hebt minimaal 2 jaar werkervaring als docent in het hoger onderwijs (HBO/ WO).
- Je hebt kennis van accreditatie- en kwaliteitszorgprocessen, en hebt ideeën hoe het programma verder te ontwikkelen op basis van de feedback van de accreditatieraad.
- Je bent vaardig in Engels en Nederlands.
- Je bent toetsbekwaam en in het bezit van een BKE of SKE certificaat.
Bij voorkeur heb je een:
- relevante Master of PhD;
- werkervaring met (inter)nationale projecten en veranderingsprocessen op het gebied van water, energie, vitaliteit en voedsel. Deze ervaring is zeer welkom.
Groei met ons mee
Wij geloven dat toekomstbestendig onderwijs begint bij onze medewerkers. Naast een levendige werkomgeving bieden we je:
- Een tijdelijke aanstelling voor 1 jaar in de functie van docent.
- Een aantrekkelijk bruto maandsalaris in schaal 11 tussen de € 4.173,75 en € 6.359,47 bij een fulltime dienstverband (conform CAO HBO).
- 8,3% eindejaarsuitkering, 8% vakantiegeld én mogelijk een tegemoetkoming in de reiskosten en/of thuiswerkvergoeding.
- Ongeveer 53 vrije dagen als je fulltime werkt.
- Alle kans om aan je persoonlijke en professionele ontwikkeling te werken.
- Vrijheid en zelfstandigheid in je werk.
- Leuke activiteiten vanuit HZ Fun, HZ Sport en HZ Cult én gratis toegang tot HZ Vitality Center.
Werken bij HZ University of Applied Sciences: de persoonlijke hogeschool
Samen met zo’n 600 medewerkers en 5000 studenten zetten we ons, met vernieuwend onderwijs en onderzoek, dagelijks in voor onze missie; bijdragen aan een betere wereld. Werken bij de HZ betekent werken in een bruisende community waar alle ruimte is voor unieke ideeën en de ontwikkeling van jouw talenten, zodat jij kunt groeien. We zijn een leergemeenschap/community waar diversiteit wordt gezien als kracht en waar we met elkaar inclusie bevorderen. Overal staat de deur altijd open, dus je kan zo binnenlopen bij collega’s. Want uiteindelijk, doen we het samen. Of je nu werkt als docent, conciërge, marketingmedewerker, ICT’er, P&O-adviseur of financieel manager: samen dragen we bij aan een betere, duurzame wereld. Dat is de kracht van onze persoonlijke hogeschool.
Solliciteer nu en maak deel uit van ons team van inspirerende docenten bij HZ University of Applied Sciences!
Denk jij dat jij het nieuwe kernlid van het GPCM team bent die wij zoeken? Reageer dan voor 23 november 2025. Wil je meer informatie over deze vacature? Neem dan contact op met programmacoördinator Margriet Langenberg. Je kunt haar bellen op +31 6 2129 8081.
Word je uitgenodigd dan staan de sollicitatiegesprekken gepland op 27 november 2025.
Wij werven bij de HZ University of Applied Sciences zelf onze nieuwe collega’s .