Assistent KEUKEN/BAR op ons terras
Standplaats: Vlissingen
Werken met vakantiegevoel !
Wie zijn wij?
- Een volledig verbouwd kleinschalig 4 sterren Boutique hotel op de Boulevard in Vlissingen: Beachfront Boutiquehotel. We hebben 21 kamers/suites en we zijn een logies/ontbijt hotel. In de seizoensperiode is ons hangterras aan zee geopend; wij hebben een kleinschalig zelf-service concept
Wie zoeken wij?
- Wij zijn op zoek naar een geschikte collega die ons team komt versterken in juli en augustus (liefst al vanaf mei of juni) en ook nog in september.
- 2, 3, 4 of 5 dagen per week.
- Werktijden tussen 10.30 en 18.00 uur; in juli en augustus ook gedeelte van de avond geopend gedurende ca 5 weken.
Wat vragen wij?
- PASSIE én een goede arbeidsmoraal
- Woonachtig in de directe omgeving en in bezit van eigen vervoer.
- Mogelijkheid om na het seizoen bij ons te blijven werken in weekenden en vakanties.
- Naast een beperkt drankassortiment hebben we ook een aantal eenvoudige (maar heerlijke) gerechtjes en gebak. Je helpt mee bij het bereiden/ klaar zetten van de bestellingen.
Wat bieden wij?
- Een fijne werkplek, een prima uurloon, prettige werksfeer en fijne collega’s.
- Flexibel rooster (hierin wordt ook rekening gehouden met jouw wensen)
🍀KANSEN komen niet vaak voorbij, wacht dus niet te lang …🍀
Bij interesse mailen naar:
[email protected] en vertel ons waarom jij deze leuke baan graag ingevuld ziet bij ons en wanneer je kunt beginnen.