Housekeeping medewerkster - Boutiquehotel
Standplaats: Vlissingen
Werken met vakantiegevoel !
Wie zijn wij?
- Een volledig verbouwd kleinschalig 4 sterren Boutique hotel op de Boulevard in Vlissingen: Beachfront Boutiquehotel. We hebben 21 kamers/suites en we zijn een logies/ontbijt hotel. Het ontbijt verzorgen wij zelf en brengen dit middels roomservice naar de kamers. Er kan ook zonder ontbijt geboekt worden. Wij zijn alleen overdag bemand/ geopend; daarna verloopt incheck volledig geautomatiseerd.
Wie zoeken wij?
- Een medewerkster housekeeping; liefst voor vijf dagen per week, maar minder kan ook. Jij draagt zorg voor het schoonmaken van kamers/ suites en gemeenschappelijke ruimtes, het vervangen van beddengoed en handdoeken, het stofzuigen, dweilen en afstoffen, het aanvullen van toiletartikelen, het rapporteren van schade of onderhoudsproblemen, het schoonhouden van de werkruimte en schoonmaakmaterialen, het volgen van hygiene- en veiligheidsnormen, het opruimen van afval. Het gastvrij omgaan met gasten en het samenwerken met collega’s.
- Het liefst heb je al de nodige ervaring. Je start om 9 of 9.30 uur en werkt gemiddeld 6 uur per dag.
Wat vragen wij?
- PASSIE én een goede arbeidsmoraal
Wat bieden wij?
- Een fijne werkplek, een prima salaris, goede arbeidsvoorwaarden, een prettige werksfeer en fijne collega’s. We houden ook van bijzonder. En inzet en loyaliteit wordt hier extra beloond.
Secundaire arbeidsvoorwaarden:
- Vrienden en familie mogen met 20% logies-korting blijven logeren
- Compensatie-uren vergoeding bij werken op feestdagen. (opbouw extra verlof-uren)
- Een cadeau 🎁 als je jarig bent
- Kerstpakket
- Kans om nog extra vakantiedagen per jaar te verdienen.
🍀KANSEN komen niet vaak voorbij, wacht dus niet te lang …🍀
Bij interesse mailen naar:
[email protected] en vertel ons waarom jij deze leuke baan graag ingevuld ziet bij ons.
Liefst aanvang per 1 mei