Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

CE chauffeur | Internationaal tanktransport

Standplaats: Sas van Gent

  • Aantal uren: 40
  • Opleidingsniveau: VMBO

Wij zijn 24/7 drive. Het is onze drive om werkgevers en werknemers in de transport en logistieke wereld bij elkaar te brengen. Dit doen we 24 uur per dag, 7 dagen per week. Met vestigingen door heel Europa zijn we gespecialiseerd in de werving, selectie en uitzending van vakkundige vrachtwagenchauffeurs, bezorgers, logistiek medewerkers en productiekrachten.

Functiebeschrijving

Als CE chauffeur internationaal tanktransport vervoer je voornamelijk vloeibare producten binnen Nederland en naar verschillende landen in Europa. - Je rijdt meerdaagse internationale ritten en overnacht onderweg in de vrachtwagen - Je werkt fulltime, bent minimaal 40 uur per week beschikbaar en rijdt vooral doordeweeks - Je bent in principe in het weekend thuis - Je start vanuit Sas van Gent of Bergen op Zoom - Je vervoert vloeibare levensmiddelen zoals plantaardige oliën, vetten, vruchtsappen, vloeibare suikers, water en azijn - Je vervoert ook feedproducten en grondstoffen voor de diervoedersector, zoals tarwegist-concentraat, methionine, lysine en choline chloride - Je rijdt met moderne tanktrailers en een vrachtwagen die ieder weekend professioneel wordt gewassen - Je hebt minimaal klantcontact op laad- en losadressen - Je verzorgt het laden en lossen, maar het werk is nauwelijks fysiek zwaar - Je voert je ritten veilig, netjes en zelfstandig uit op basis van een duidelijke planning

Functie-eisen

- Rijbewijs CE, Code 95 en een geldige bestuurderskaart - Je beheerst de Nederlandse taal goed - Je bent flexibel, geduldig en kunt zelfstandig werken - Je bent beschikbaar voor meerdaagse ritten - Ervaring in tanktransport is een pré

Arbeidsvoorwaarden

- Een salaris in TLN-loonschaal D, van €16,64 tot €20,24 bruto per uur afhankelijk van ervaring - Overwerk na 40 uur 130%, zaterdag 150% en zondag 200% - Reiskostenvergoeding €0,23 per km vanaf 10 km - Goede pensioenregeling gelijk aan TLN CAO - 24 vakantiedagen + toevoeging van leeftijdsdagen + 8% vakantiegeld - €0,83 netto vergoeding per uur - Mogelijkheid tot sparen voor 24/7 drive merchandise - Een eigen vrachtwagen om mee te rijden - Een goede inwerkperiode met mentor - Correcte uitbetaling: jouw salaris staat iedere 21e van de maand op je rekening - Veel vrijheid & zelfstandigheid, werkzekerheid en een plek in een groeiend bedrijf dat met je meedenkt Stap in en solliciteer direct op deze mooie baan in het internationaal tanktransport.


Vacaturenummer 1244958

De Zeelandnet vacaturebank is de grootste vacature site van Zeeland met 2.508 vacatures. De vacaturebank is een populair onderdeel van Zeelandnet.nl en helpt Zeeuwen met het vinden van de juiste baan. Ben je op zoek naar goed personeel? Plaatst je vacature in één van de ruim 20 rubrieken en vind de beste kandidaat. Het plaatsen van een vacature is gratis. Wil je met je vacature extra opvallen? Kies dan voor één van de vele bannermogelijkheden.