Teamleider bediening | chef bediening
Standplaats: s-Heer Arendskerke
Teamleider bediening bij Klok’uus is geen standaard horecabaantje. Je staat aan het roer van een enthousiast team, zorgt dat alles op rolletjes loopt en maakt het verschil op de momenten dat het écht telt. Drukte? Chaos? Jij houdt het overzicht én de sfeer erin.
En wat krijg je terug?
✔ Een rol met échte impact: jij stuurt aan, motiveert en inspireert.
✔ Waardering: van je collega’s, je leidinggevende én van blije gasten.
✔ Groei: je leert plannen, schakelen en leidinggeven — skills voor het leven.
✔ En vooral: een plek waar je je welkom voelt en waar het leuk is om te werken.
Zoals Sander (teamleider) zegt:
“Het is cliché om te zeggen maar bij Klok’uus worden collega’s vrienden en vrienden worden familie. Dat is waar de kracht van Klok’uus ligt en dat maakt hier werken zo ontzettend leuk.”
Functie
Als teamleider werk jij met 3 tot 4 andere collega’s. Samen stuur je een team van 10-25 oproepkrachten aan. Met jou aan het roer ervaren gasten een echt geluksmoment en vertrekken ze met een glimlach! Dit doe je door:
- Ervoor te zorgen dat jouw collega’s alles afweten van het verloop van de dag, de reserveringen en alle bijzonderheden;
- De roosters en de planning van het team bij te werken en zo het team in hun optimale kracht te zetten;
- In samenwerking met jouw vaste team en het managementteam collega’s op te leiden binnen het bedrijf. Als jouw collega’s er even niet zo lekker inzitten weet jij precies wat ze nodig hebben. Jij maakt ze weer enthousiast en daardoor zetten ze hun beste beentje voor;
- Zelf meewerken in de bediening. Zo kun jij ervoor zorgen dat je het overzicht bewaart en alles in goede banen laat verlopen;
- Onverwachte situaties op te lossen. Is de taart op? Groepen te laat? Terras zit vol en er komt een bui aan? Allemaal situaties die jij met gemak kan oplossen zonder dat de gasten door hebben dat er iets mis was.
Jouw werkplaats bestaat uit ons grote restaurant (400 stoelen) en terras (350 stoelen). Hier werk jij samen met een jong team. Je hebt dagelijks informeel, persoonlijk contact met het management. Door zelf initiatief te tonen hou jij de lijntjes kort. Daardoor weet je altijd waar je aan toe bent en kan jij door met je taken.
Wie is Klok’uus?
Wij zijn een grote, maar warme horecalocatie in Zeeland, vol beleving. Denk aan familiedagen, kinderfeestjes, bedrijfsuitjes en volop spelen, eten en genieten. Een plek waar collega’s vrienden worden en waar gasten komen voor herinneringen die ze nooit vergeten.
We geloven in dienend leiderschap, plezier in je werk, fouten mogen maken en altijd willen groeien. Want uiteindelijk draait het bij Klok’uus maar om één ding: mensen samenbrengen voor pure geluksmomenten.
Wat hebben wij van jou nodig?
Je verrast ons wanneer je al eerder in de horeca hebt gewerkt, maar dit is niet nodig. Wat we vooral graag zien, is dat jij wel van aanpakken weet! Jij;
- Hebt MBO-niveau 3/4 werk- en denkniveau;
- Je spreekt en verstaat Nederlands (B1) en Engels (A2), bonuspunten voor Duits!;
- 1 jaar werkervaring in een soortgelijke functie.
Wat wij doen voor jou:
Hard werken wordt door ons goed beloond! Wij bieden:
✔ Een salaris tussen de €2.443,95 en €2.920,74 euro (o.b.v. 38 uur), met vakantiegeld, pensioenregeling, reiskostenvergoeding en fooi op basis van je gewerkte uren.
✔ Contract van minimaal 6 maanden of een vast contract.
✔ Geluksmomenten! Elk jaar organiseren wij verschillende borrels, 2 personeelsuitjes en een studiedag waarbij we verschillende rondleidingen krijgen van interessante bedrijven.
✔ Flexibele werktijden en -dagen: werk jij het liefst fulltime in 4 dagen? Dat kan. Wil jij vaste vrije dagen? Ook mogelijk. Wij denken graag met je mee!
✔ Avondeten uit eigen keuken en korting op eigen consumpties in ons restaurant.
✔ Wil jij graag extra kennis opdoen? Jij krijgt van ons veel vrijheid om externe cursussen en/of trainingen te volgen. BHV en SVH zitten hier standaard bij inbegrepen.
✔ Doorgroeimogelijkheden naar assistent-manager.
Ben jij klaar voor jouw droombaan?
Verlies deze kans niet! Solliciteer nu makkelijk en snel binnen 2 minuten. We kijken er naar uit om je te ontmoeten! https://klokuus.com/vacature/teamleider-bediening