1e medewerker bediening
Standplaats: Domburg

Als 1e medewerker bediening ben je verantwoordelijk voor je eigen wijk en zorg jij dat het onze gasten aan niets ontbreekt. Je maakt een praatje, neemt bestellingen op met een glimlach en zorgt dat de mensen met een tevreden gevoel onze zaak verlaten. Je voert ook voorbereidende werkzaamheden uit en kan goed zelfstandig werken.
Je werkt in een divers en enthousiast team in een bruisende omgeving. Ook al zitten wij in een toeristische badplaats, wij hebben veel vaste gasten en jij speelt daar een belangrijke rol in.
Wij zoeken:
– Iemand die ervaring heeft in een vergelijkbaar horecabedrijf.
– 4 dagen beschikbaar is.
– Die in hoge mate van zelfstandigheid kan werken.
– Sociaal vaardig is en houdt van een praatje met de gasten
– De Nederlandse taal goed beheerst en enige kennis heeft van de Engelse en/of Duitse taal.
Wij bieden:
-Jaarcontract voor 24 tot 32 uur met wisselende arbeidstijden (in overleg)
-Passend salaris, rekening houdend met ervaring en inzet.
- Reistijdvergoeding en goede regeling qua fooi.
-De mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen door het volgen van werk gerelateerde cursussen of trainingen.
-Doorgroeimogelijkheden naar leidinggevende functie bij fulltime contract.
- Vakantiedagen die ook opgenomen kunnen worden. Drie weken vrij in december de andere weken zelf te bepalen.
Openingstijden: zomer 10.00-23.30, winter 11.00 -22.00.
Wij vinden het belangrijk dat je jezelf blijft ontwikkelen en daarom deel neemt aan trainingen en of workshops.
Wanneer je niet in het bezit bent van BHV of Diploma sociale hygiene dan kun je daar na indiensttreding gelijk mee starten.