Bijbaan bediening
Standplaats: Domburg
Bijbaan bediening - Strand90
Op zoek naar een flexibele bijbaan waar je zelf je uren kunt bepalen? Werk op het strand van Domburg, bepaal zelf wanneer je kunt werken en zorg samen met je collega’s voor een onvergetelijke ervaring aan zee voor onze gasten!
Wat ga je doen als bijbaan in de bediening?
Je werkt allround mee in de bediening tijdens weekenden, vakanties en avonden en werk op een unieke locatie aan zee. Je verwelkomt gasten, neemt bestellingen op, serveert gerechten en drankjes en houdt tafels netjes. Samen met je collega’s zorg je voor een gezellige en persoonlijke gastbeleving.
Je werkt in een dynamische omgeving en leert het vak in de praktijk, met begeleiding van ervaren collega’s.
Je bepaalt zelf je uren
Werk doordeweeks, in het weekend, tijdens de vakanties of een combinatie daarvan, het kan allemaal. Dankzij een oproepcontract heb jij de regie over je rooster. Veel van onze collega’s zijn studenten, maar ook starters in de horeca en mensen die extra willen verdienen zijn welkom.
Woon je niet in de buurt? Dan bieden we de mogelijkheid om in ons appartement in Domburg te verblijven, zodat je werk kunt combineren met het leven aan de Zeeuwse kust.
Dit krijg je van ons:
- Flexibele uren: jij bepaalt wanneer je werkt
- Marktconform salaris, inclusief 8% vakantiegeld
- Opbouw van vakantie-uren voor betaald verlof
- Reiskostenvergoeding van €0,23 per kilometer
- Werken in een energiek en internationaal team
- Mogelijkheid om horeca ervaring op te doen
- Personeelskorting en bedrijfsuitjes
- Voor collega’s van verder weg: een appartement in Domburg
Dit vragen wij van jou:
- Beschikbaarheid in de weekenden, vakanties en/of avonden
- Gastvrijheid en enthousiasme om aan de slag te gaan
- Ervaring is niet nodig, we leren het je graag
Kom jij ons team versterken?
Solliciteer direct via onderstaand formulier of stuur je motivatie naar [email protected] t.a.v. Marloes. Wil je eerst meer weten? Bel of app naar 06-45189057. We vertellen je graag meer!