CE Pendelchauffeur Parttime of Fulltime
Standplaats: Hulst
Als pendelchauffeur start je je werkdag om 07:00 uur vanuit het warehouse met een voorgeladen trailer. Je rijdt naar de fabriek, welke een klein uur verderop ligt, waar je controleert of de combinatie daar gereedstaat. Indien ja, plaats je de stangen, dok je de trailer aan en zet je een andere combinatie op zijn plek. Vervolgens meld je je bij het kantoor voor de bijbehorende documenten. Daarna keer je terug naar het warehouse om te lossen en opnieuw te laden. Deze cyclus herhaal je drie keer per dag.
Het laden en lossen van de trailer gebeurd door middel van een electrische pompwagen, dit is dus intensief geen zwaar werk.
Functie-eisen
- Je hebt minstens 1 jaar ervaring als chauffeur en je rijbewijs CE en Code95 op zak - Je werkt nauwkeurig en gestructureerd - Je kunt zelfstandig werken en houdt van duidelijke routines - Je bent fysiek in staat om te laden, lossen en trailers aan- en af te koppelen - Je bent klantvriendelijk en collegiaal ingesteld
Arbeidsvoorwaarden
- Een royaal salaris tussen de €19,35 en €24,20 per uur - Tegenover het TLN CAO is dit ongeveer schaal F/G - Een Scania V8 of een splinternieuwe Volvo met goed onderhouden materiaal - Fulltime (40 uur) of parttime mogelijk, altijd op tijd thuis voor het avondeten - Pensionado? Geen probleem, we kunnen samen kijken naar de mogelijkheden - Werkkleding verschaft door je werkgever In het team is momenteel nog plaats voor 1 chauffeur, reageer snel en laat deze unieke kans niet voorbijgaan!