Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kwaliteitscontroleur beton | Betonlaborant in opleiding

Standplaats: Goes

  • Aantal uren: 40
  • Opleidingsniveau: VMBO

- Je bent als kwaliteitscontroleur beton medeverantwoordelijk voor de kwaliteit van het eindproduct. Je werkt voornamelijk in het laboratorium en ondersteunt waar nodig andere onderdelen van het productieproces. - Uitvoeren van proeven, metingen en kwaliteitscontroles op betonmengsels en producten - Nemen en controleren van monsters, ook op bouwlocaties - Registreren van productie- en keuringsresultaten - Signaleren van afwijkingen en helpen om de kwaliteit op niveau te houden - Werken vanuit Goes, normaal van ongeveer 07.00 tot 16.00 uur - Werken op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag; dinsdag vrij is bespreekbaar - Uitgangspunt is 32 uur per week verdeeld over vier dagen; door langere werkdagen kan dit oplopen - Overwerken kan voorkomen - Incidenteel bijspringen als mengmeester, planner of shovelmachinist, bijvoorbeeld tijdens vakantie of ziekte - Afwisselend werken in het laboratorium en op het buitenterrein, met weinig fysieke belasting

Functie-eisen

- Geen rijbewijs nodig; een shovelcertificaat is een pré of je bent bereid dit te behalen - Goede beheersing van het Nederlands; zeer goed Engels is bespreekbaar - Geen ervaring vereist; je krijgt het vak intern aangeleerd - Enthousiasme, verantwoordelijkheidsgevoel en een goede werkmentaliteit - Nauwkeurig werken en serieus omgaan met de kwaliteit van het product Start als kwaliteitscontroleur beton bij 24/7 drive en ontwikkel jezelf verder binnen de betonindustrie. Solliciteer direct!

Arbeidsvoorwaarden

- € 17,99 tot € 20,24 bruto per uur, schaal D3 t/m D6 - € 3.129,65 tot € 3.520,40 bruto per maand op basis van 40 uur volgens TLN CAO - Overwerk na 40 uur 130%, zaterdag 150% en zondag 200% - Reiskostenvergoeding € 0,23 per km vanaf 10 km - Goede pensioenregeling gelijk aan TLN CAO - 24 vakantiedagen + toevoeging van leeftijdsdagen + 8% vakantiegeld - € 0,83 netto vergoeding per uur - Interne opleiding en doorgroeimogelijkheden richting betonlaborant en betontechnoloog - Sparen voor 24/7 drive kleding en merchandise - Veel vrijheid en zelfstandigheid - Werkzekerheid binnen een technisch en betrokken team


Vacaturenummer 1288562

De Zeelandnet vacaturebank is de grootste vacature site van Zeeland met 876 vacatures. De vacaturebank is een populair onderdeel van Zeelandnet.nl en helpt Zeeuwen met het vinden van de juiste baan. Ben je op zoek naar goed personeel? Plaatst je vacature in één van de ruim 20 rubrieken en vind de beste kandidaat. Het plaatsen van een vacature is gratis. Wil je met je vacature extra opvallen? Kies dan voor één van de vele bannermogelijkheden.