Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse en FC Volendam spelen gelijk in Gelredome

Vitesse en FC Volendam spelen gelijk in Gelredome

ARNHEM (ANP) - De wedstrijd tussen Vitesse en FC Volendam heeft geen winnaar opgeleverd (1-1). Met die uitslag schoten beide teams niet veel op. Ze hebben in de eerste zeven competitieduels slechts vijf punten verzameld.

Vitesse lijkt het winnen in Arnhem verleerd. De club heeft al zeven wedstrijden op rij in de Eredivisie niet meer gewonnen voor eigen publiek.

Doelman Kjell Scherpen voorkwam in de 14e minuut dat Gaetano Oristanio de score opende voor Volendam. Hij redde in de 21e minuut ook knap op een inzet van Robert Mühren, maar had geen antwoord meer op de rebound van de spits van de bezoekers (0-1).

Sondre Tronstad was in de slotfase van de eerste helft dichtbij de gelijkmaker, maar doelman Filip Stankovic tikte het schot van de Noor nog net tegen de lat aan. Vitesse kwam in de openingsfase van de tweede helft alsnog op gelijke hoogte door een doelpunt van Bartosz Bialek (1-1).

Vitesse stond rond de jaarlijkse 'Airborne-wedstrijd' stil bij de voornamelijk Britse en Poolse militairen die in 1944 tijdens de zogenoemde Slag om Arnhem het leven lieten. De thuisclub speelde in speciale shirts en voor de aftrap was het 1 minuut stil in het Gelredome. Ook zaten er veteranen op de tribunes.

Meer uit Voetbal

Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

9 uur geleden
Bondscoach Koeman noemt stoppen na WK 'mogelijkheid'

ZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.

11 uur geleden
NAC wijst voorstel schorsing van drie duels voor Holtby af

BREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.

11 uur geleden
Real Madrid-keeper Courtois kampt met spierblessure

MADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.

13 uur geleden
Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen duels

RABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.

15 uur geleden
Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

1 dag geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

1 dag geleden