Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta verslaat FC Groningen door late strafschop op Het Kasteel

Sparta verslaat FC Groningen door late strafschop op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - Sparta heeft tegen FC Groningen zijn derde competitiezege geboekt. De Rotterdammers van coach Maurice Steijn wonnen met 2-1 in eigen huis door in de slotfase een strafschop te benutten. Sparta klimt met 10 punten naar de voorlopige zesde plaats in de Eredivisie.

Sparta startte voor het eerst met Youri Schoonderwaldt in het doel. Ook Koki Saito stond voor het eerst in de basis. De Rotterdammers zetten de bezoekers in de openingsfase onder druk en leken op voorsprong te komen via aanvoerder Adil Auassar. Die schoot in tweede instantie binnen op een vrije trap van Vito van Crooij. Nadat de VAR minutenlang de beelden had bestudeerd, keurde scheidsrechter Danny Makkelie de treffer echter af wegens buitenspel.

FC Groningen kwam in de tweede helft wel op 1-0. Ricardo Pepi maakte zijn eerste Eredivisietreffer door op een voorzet van Isak Määttä binnen te koppen. Sparta zette daarna aan en kwam op gelijke hoogte via Sven Mijnans. Die liep zich bij een corner van Van Crooij goed vrij en kopte raak.

Makkelie gaf Sparta een strafschop na een sliding van Mike te Wierik op Tobias Lauritsen. De verdediger van Groningen leek de Noor niet te raken, maar Makkelie hield ook na het bekijken van de beelden vast aan zijn beslissing. Van Crooij schoot in de 90e minuut hard rechts binnen.

Meer uit Voetbal

Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

9 uur geleden
Bondscoach Koeman noemt stoppen na WK 'mogelijkheid'

ZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.

11 uur geleden
NAC wijst voorstel schorsing van drie duels voor Holtby af

BREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.

11 uur geleden
Real Madrid-keeper Courtois kampt met spierblessure

MADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.

13 uur geleden
Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen duels

RABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.

15 uur geleden
Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

1 dag geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

1 dag geleden