Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pornoster Ron Jeremy aangeklaagd voor 30 nieuwe vergrijpen

Pornoster Ron Jeremy aangeklaagd voor 30 nieuwe vergrijpen

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Tegen de bekende Amerikaanse pornoacteur Ron Jeremy zijn 30 nieuwe aanklachten voor seksueel misbruik ingediend, die moeten aantonen dat hij zich aan minstens 21 vrouwen heeft vergrepen. Dit lieten openbaar aanklagers in Los Angeles woensdag in de rechtbank weten.

De 68-jarige Jeremy zou zich volgens de nieuwe aanklachten sinds 1996 schuldig hebben gemaakt aan het seksueel misbruiken van meisjes die destijds pas 15 jaar waren. De openbaar aanklagers menen dat Jeremy twaalf meisjes verkracht zou hebben, zich zeven keer oraal zou hebben laten bevredigen door minderjarigen, een paar van hen gepenetreerd zou hebben met een voorwerp en sommige slachtoffers "bewerkt" zou hebben terwijl ze sliepen.

"Meer dan eens lijden slachtoffers van seksueel misbruik in stilte en daar moet iets aan gedaan worden. Ze moeten alle hulp krijgen die beschikbaar is om hen hier bovenop te krijgen en de moed geven om hun verhaal te doen", aldus officier van justitie van Los Angeles George Gascon.

Jeremy zit sinds juni 2020 vast op verdenking van het misbruiken van vier vrouwen. Later kwamen nog meer aanklachten tegen hem binnen. Hij houdt vol onschuldig te zijn, maar kan de gevangenis vooralsnog slechts verlaten tegen betaling van een borgsom van 5,6 miljoen euro.

Op 12 oktober wordt de zaak voortgezet.

Meer uit Buitenland

Door federale agenten neergeschoten man in Minneapolis overleden

MINNEAPOLIS (ANP) - De man die zaterdagochtend door federale agenten is neergeschoten in Minneapolis is overleden, melden Amerikaanse media als CNN en de New York Times. Volgens het ministerie van Binnenlandse Veiligheid was de man gewapend.

33 minuten geleden
Opnieuw persoon neergeschoten in Minneapolis door ICE-agenten

MINNEAPOLIS (ANP/AFP/RTR) - In de stad Minneapolis is een man neergeschoten door agenten van de federale immigratiedienst ICE, aldus ooggetuigen in plaatselijke media. De gemeente heeft bevestigd dat er een melding is van een neergeschoten man waarbij federale agenten betrokken zouden zijn. De man is volgens ooggetuigen naar een ziekenhuis gebracht.

1 uur geleden
Macron wil haast maken met socialmediaverbod voor kinderen

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse president Emmanuel Macron belooft haast te maken met de invoering van een socialmediaverbod voor kinderen onder de 15 jaar. Hij wil dat het verbod bij de start van het nieuwe schooljaar in september ingaat, zei hij in een zelfopgenomen video die werd uitgezonden door BFMTV.

2 uur geleden
Zelensky: gesprekken Abu Dhabi constructief, mogelijk vervolg

KYIV (ANP/RTR) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft de gesprekken van zijn land met Rusland en de VS in Abu Dhabi constructief genoemd.

3 uur geleden
Rusland bereid tot nader overleg met Oekraïne

MOSKOU/ABU DHABI (ANP/AFP/RTR) - Rusland staat volgens zijn ministerie van Buitenlandse Zaken open voor een voortzetting van de gesprekken met Oekraïne. Die zouden volgens bronnen van het Franse persbureau AFP komende week weer in Abu Dhabi zijn.

3 uur geleden
Tweede overlegronde Oekraïne, Rusland en VS afgerond

ABU DHABI (ANP/AFP/RTR/BLOOMBERG) - De tweede overlegronde tussen delegaties uit Oekraïne, Rusland en de VS in Abu Dhabi is volgens een woordvoerder van de Oekraïense delegatie voorbij. Ze spraken elkaar zaterdag voor de tweede dag op rij. Het is niet duidelijk of verder overleg plaatsvindt, maar volgens Amerikaanse media praten de drie landen komende week verder in Abu Dhabi.

4 uur geleden
Protest Italië tegen vrijlating bareigenaar in Zwitserse Crans

ROME (ANP/RTR) - Italië heeft de ambassadeur in Zwitserland teruggeroepen voor overleg na de vrijlating van de eigenaar van het café in Crans-Montana waar in de nieuwjaarsnacht een enorme brand woedde. Daarbij kwamen veertig vooral jonge mensen om het leven, onder wie zes Italianen. Tien van de ruim honderd gewonden zijn Italianen.

4 uur geleden