Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pornoster Ron Jeremy aangeklaagd voor 30 nieuwe vergrijpen

Pornoster Ron Jeremy aangeklaagd voor 30 nieuwe vergrijpen

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Tegen de bekende Amerikaanse pornoacteur Ron Jeremy zijn 30 nieuwe aanklachten voor seksueel misbruik ingediend, die moeten aantonen dat hij zich aan minstens 21 vrouwen heeft vergrepen. Dit lieten openbaar aanklagers in Los Angeles woensdag in de rechtbank weten.

De 68-jarige Jeremy zou zich volgens de nieuwe aanklachten sinds 1996 schuldig hebben gemaakt aan het seksueel misbruiken van meisjes die destijds pas 15 jaar waren. De openbaar aanklagers menen dat Jeremy twaalf meisjes verkracht zou hebben, zich zeven keer oraal zou hebben laten bevredigen door minderjarigen, een paar van hen gepenetreerd zou hebben met een voorwerp en sommige slachtoffers "bewerkt" zou hebben terwijl ze sliepen.

"Meer dan eens lijden slachtoffers van seksueel misbruik in stilte en daar moet iets aan gedaan worden. Ze moeten alle hulp krijgen die beschikbaar is om hen hier bovenop te krijgen en de moed geven om hun verhaal te doen", aldus officier van justitie van Los Angeles George Gascon.

Jeremy zit sinds juni 2020 vast op verdenking van het misbruiken van vier vrouwen. Later kwamen nog meer aanklachten tegen hem binnen. Hij houdt vol onschuldig te zijn, maar kan de gevangenis vooralsnog slechts verlaten tegen betaling van een borgsom van 5,6 miljoen euro.

Op 12 oktober wordt de zaak voortgezet.

Meer uit Buitenland

Activisten projecteren Epstein-video op kasteel voor bezoek Trump

LONDEN (ANP) - Demonstranten projecteerden dinsdag beelden van Donald Trump en zedendelinquent Jeffrey Epstein op een kasteel in Engeland, waar de Amerikaanse president zal verblijven tijdens zijn staatsbezoek aan het Verenigd Koninkrijk.

3 uur geleden
Krant: Japan erkent voorlopig geen Palestijnse staat

TOKIO (ANP) - Japan zal voorlopig geen Palestijnse staat erkennen en premier Shigeru Ishiba zal deze maand een relevante vergadering van de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties overslaan. Dat meldt de Japanse krant Asahi op basis van regeringsbronnen.

4 uur geleden
Frankrijk wil einde 'destructief' offensief Israël in Gaza-Stad

PARIJS (ANP) - Het Franse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft de uitbreiding en intensivering van het Israëlische grond-, lucht- en zeeoffensief in Gaza-Stad krachtig veroordeeld. Het ministerie drong er in een verklaring bij Israël op aan te stoppen met zijn "destructieve campagne" in de stad, die het land zegt te willen innemen.

4 uur geleden
Spullen uit Downton Abbey geveild voor ruim 2 miljoen euro

LONDEN (ANP) - Voorwerpen uit de televisieserie Downton Abbey hebben dinsdag bij een veiling in Londen in totaal ruim 2 miljoen euro (1,7 miljoen pond) opgebracht. Dat is zes keer meer dan vooraf werd geschat, maakte veilinghuis Bonhams bekend.

5 uur geleden
Trump geland in VK voor tweede staatsbezoek

LONDEN (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump is aangekomen in Londen. Hij is daar voor zijn tweede staatsbezoek aan het Verenigd Koninkrijk.

7 uur geleden
Spaanse koning ziet 'ondraaglijke humanitaire crisis' in Gaza

CAIRO (ANP) - Tijdens zijn bezoek aan Egypte heeft de Spaanse koning Felipe zich dinsdag uitgelaten over de nijpende humanitaire situatie in de door Israël belegerde Gazastrook. De 57-jarige vorst spreekt van "onbeschrijfelijk lijden" van de bevolking daar, en ziet dat alleen maar erger worden.

8 uur geleden
Nederland mag van VS voor 480 miljoen geavanceerde raketten kopen

WASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft de verkoop van raketten aan Nederland goedgekeurd, meldt het Pentagon. Met de verkoop is een bedrag van zo'n 570 miljoen dollar (480 miljoen euro) gemoeid.

8 uur geleden