Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pornoster Ron Jeremy aangeklaagd voor 30 nieuwe vergrijpen

Pornoster Ron Jeremy aangeklaagd voor 30 nieuwe vergrijpen

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Tegen de bekende Amerikaanse pornoacteur Ron Jeremy zijn 30 nieuwe aanklachten voor seksueel misbruik ingediend, die moeten aantonen dat hij zich aan minstens 21 vrouwen heeft vergrepen. Dit lieten openbaar aanklagers in Los Angeles woensdag in de rechtbank weten.

De 68-jarige Jeremy zou zich volgens de nieuwe aanklachten sinds 1996 schuldig hebben gemaakt aan het seksueel misbruiken van meisjes die destijds pas 15 jaar waren. De openbaar aanklagers menen dat Jeremy twaalf meisjes verkracht zou hebben, zich zeven keer oraal zou hebben laten bevredigen door minderjarigen, een paar van hen gepenetreerd zou hebben met een voorwerp en sommige slachtoffers "bewerkt" zou hebben terwijl ze sliepen.

"Meer dan eens lijden slachtoffers van seksueel misbruik in stilte en daar moet iets aan gedaan worden. Ze moeten alle hulp krijgen die beschikbaar is om hen hier bovenop te krijgen en de moed geven om hun verhaal te doen", aldus officier van justitie van Los Angeles George Gascon.

Jeremy zit sinds juni 2020 vast op verdenking van het misbruiken van vier vrouwen. Later kwamen nog meer aanklachten tegen hem binnen. Hij houdt vol onschuldig te zijn, maar kan de gevangenis vooralsnog slechts verlaten tegen betaling van een borgsom van 5,6 miljoen euro.

Op 12 oktober wordt de zaak voortgezet.

Meer uit Buitenland

Rechter legt inzet ICE-agenten in Minnesota aan banden

MINNEAPOLIS (ANP) - Een federale rechter in de Amerikaanse staat Minnesota heeft besloten dat de inzet van agenten van de vreemdelingenpolitie ICE in Minneapolis aan banden wordt gelegd, schrijven The New York Times en The Washington Post. ICE-agenten mogen geen vreedzame demonstranten meer arresteren, geen pepperspray meer inzetten tegen demonstranten en geen automobilisten arresteren die auto's van ICE-agenten volgen.

38 minuten geleden
Luchtvaartautoriteit VS waarschuwt piloten boven Mexico

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse luchtvaartautoriteit Federal Aviation Administration (FAA) waarschuwt luchtvaartmaatschappijen om boven Mexico en Midden-Amerika "voorzichtig" te zijn vanwege "militaire activiteiten". De waarschuwing geldt ook boven landen als Colombia, Panama en Ecuador en is tot halverwege maart van kracht.

41 minuten geleden
Media: Justitie VS begint strafrechtelijk onderzoek naar Tim Walz

WASHINGTON/SAINT PAUL (ANP) - Het Amerikaanse ministerie van Justitie begint een strafrechtelijk onderzoek naar de Democratische gouverneur van Minnesota Tim Walz. Dat melden ingewijden aan CBS News en The Washington Post. Ook de burgemeester van Minneapolis, Jacob Frey, wordt gedagvaard, aldus de ingewijden.

4 uur geleden
Sigrid Kaag lid van nieuwe ondersteunende raad voor Gaza

WASHINGTON/DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse oud-vicepremier en oud-VN-gezant Sigrid Kaag zit in een nieuw op te richten ondersteunende raad voor "vrede, stabiliteit en welvaart" in Gaza, meldt het Witte Huis vrijdagavond in een verklaring. Deze raad moet het Palestijnse overgangsbestuur en de door Trump voorgezeten vredesraad voor Gaza ondersteunen.

4 uur geleden
Rubio, Witkoff, Kushner en Blair in vredesraad voor Gaza

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft de leden gekozen voor de internationale vredesraad die toezicht zal houden op het toekomstige overgangsbestuur in de Gazastrook. Het gaat onder meer om zijn minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio, VS-gezant Steve Witkoff en Trumps schoonzoon Jared Kushner. Ook de Britse oud-premier Tony Blair zit in de raad, meldt het Witte Huis vrijdagavond.

4 uur geleden
Syriƫ erkent het Koerdisch als nationale taal

ALEPPO (ANP/AFP) - De Syrische president Ahmed al-Sharaa heeft een decreet ondertekend waarmee hij het Koerdisch de status van een nationale taal geeft. Het lijkt te gaan om een gebaar van goede wil na gevechten in de afgelopen dagen.

6 uur geleden
Venezuela stelt dodental bij na Amerikaanse aanval

CARACAS (ANP/AFP) - Het aantal doden door de Amerikaanse aanval op Venezuela is bijgesteld naar 83. Het Venezolaanse ministerie van Defensie zegt dat 47 Venezolaanse militairen zijn omgekomen en niet 23, zoals eerder werd gemeld.

7 uur geleden