Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Omzet Levi Strauss bijna weer op pre-crisisniveau

Omzet Levi Strauss bijna weer op pre-crisisniveau

SAN FRANCISCO (ANP) - De Amerikaanse jeansmaker Levi Strauss zit qua omzet alweer bijna op het niveau van voor de crisis. Met name de stijgende onlineverkopen van het merk zorgden voor extra opbrengsten. Maar ook dat steeds meer winkels weer open mogen levert meer inkomsten op.

In de Verenigde Staten en in China waren de opbrengsten in de drie maanden tot en met 30 mei hoger dan in diezelfde periode in 2019. De maand mei was in Europa een betere maand in vergelijking met mei 2019. In het huidige kwartaal verwacht Levi de omzet van 2019 minstens te kunnen evenaren.

De vergelijking op jaarbasis gaat mank vanwege de coronamaatregelen die in veel landen golden een jaar terug. In vergelijking met een jaar geleden stegen de opbrengsten met 156 procent tot 1,3 miljard dollar. Onder de streep bleef een bedrag over van 65 miljoen dollar. Dat was een jaar eerder nog een tekort van 364 miljoen dollar.

Onlineverkopen

Overigens zijn nog niet alle winkels van Levi open. Tijdens de meetperiode gingen er wel steeds meer filialen van het slot. Volgens het bedrijf was 17 procent van de winkels in het kwartaal een periode dicht. In Europa ging het om circa een op de drie winkels. Momenteel is 92 procent van de winkels open.

De onlineverkopen van Levi stegen in de meetperiode met 42 procent. Bijna een kwart van de broeken en andere kledingstukken die Levi verkoopt, gebeurt via de online kanalen.

Levi verhoogde verder zijn verwachtingen voor het hele boekjaar wat betreft omzet en winst. Daarbij gaat het ook zijn aandeelhouders meer belonen. Het dividend werd namelijk ook verhoogd.

Meer uit Financieel

Haribo verkoopt meer snoep dan ooit, mogelijk door dure chocolade

GRAFSCHAFT (ANP/DPA) - Haribo heeft afgelopen jaar meer snoep verkocht dan ooit. Volgens het Duitse bedrijf komt dat doordat mensen vaker voor andere zoetigheden dan chocolade kiezen door de hoge cacaoprijs. In de Benelux riep Haribo vorig jaar colasnoepjes terug nadat in Nederland in enkele snoepjes cannabis was aangetroffen, maar die gebeurtenis heeft wereldwijd ogenschijnlijk weinig impact gehad.

3 uur geleden
Defensiebedrijf CSG ontkent beschuldigingen opgeklopte cijfers

PRAAG (ANP) - Het Tsjechische defensiebedrijf CSG, met een beursnotering in Amsterdam, is het "sterk oneens met de gepresenteerde conclusies en beweringen" in een rapport van Hunterbrook. Dit onderzoeksplatform met investeringsactiviteiten maakte maandag bekend dat de defensieleverancier zijn cijfers over verkopen zou hebben verfraaid. Ook zouden er ruzies in de top van het bedrijf spelen.

3 uur geleden
Defensiebedrijf CSG keldert op verdeeld Damrak

AMSTERDAM (ANP) - Het Tsjechische defensiebedrijf CSG, dat in januari naar de Amsterdamse beurs ging, is maandag hard onderuitgegaan op het Damrak. Het aandeel sloot met een verlies van ruim 13 procent, nadat de handel in aandelen CSG eerder op de dag kortstondig werd stilgelegd. Toen stond het aandeel ruim 20 procent lager.

4 uur geleden
Ministers EU: gesprek met VS gewenst maar ook voorbereid op actie

BRUSSEL (ANP) - EU-landen willen in gesprek blijven met de Verenigde Staten over de handelsdeal, maar zijn ook bereid te kijken naar eventuele maatregelen tegen de verhoogde importtarieven van 25 procent voor auto's. Dat stelden meerdere ministers van Financiën voorafgaand aan een vergadering van de eurolanden in Brussel.

5 uur geleden
Voorzitter Eurogroep: energiecrisis moment van waarheid Europa

BRUSSEL (ANP) - Maatregelen die worden genomen om de gevolgen van de energiecrisis te verminderen, moeten in lijn zijn met de strategische doelen van Europa op de lange termijn, zei voorzitter van de Eurogroep Kyriakos Pierrakakis maandag. "We moeten niet op zoek gaan naar een oplossing voor de korte termijn", zei hij voor het begin van de vergadering met de ministers van Financiën van de eurolanden. "Hiervoor hebben we meer Europa nodig. Daarom is dit het moment van de waarheid voor Europa."

5 uur geleden
Hackers stelen gegevens van miljoenen studenten en docenten

SALT LAKE CITY (ANP) - Het bedrijf achter onderwijssoftware Canvas is slachtoffer van een cyberaanval. Dat meldt het Amerikaanse moederbedrijf Instructure. Er zouden gegevens van 275 miljoen studenten, docenten en medewerkers zijn buitgemaakt.

5 uur geleden
Onlineverkoper eBay stijgt op Wall Street na overnamebod GameStop

NEW YORK (ANP) - eBay behoorde maandag tot de sterkste stijgers op de beurzen in New York. De Amerikaanse videogameketen GameStop heeft een bod uitgebracht op de onlinemarktplaats van bijna 56 miljard dollar (bijna 48 miljard euro). Het veel kleinere GameStop wil van eBay een concurrent maken voor webwinkelconcern Amazon. eBay heeft het ongevraagde overnamebod van GameStop inmiddels bevestigd.

6 uur geleden