Ihattaren traint nog steeds individueel bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Alfred Schreuder weet niet of en zo ja wanneer Mohamed Ihattaren terugkeert in de selectie van Ajax. De 20-jarige voetballer uit Utrecht volgt een individueel trainingsprogramma bij zijn club uit Amsterdam. "Ze zouden mij informeren als hij weer helemaal fit is", zei Schreuder.
De opvolger van trainer Erik ten Hag weet niet of hij een fitte Ihattaren ook meteen in zijn selectie kan opnemen. "Hij voert ook nog gesprekken met onze directie", zei Schreuder over de speler die ontbreekt op de lijst van spelers van Ajax die aan de Champions League mogen deelnemen.
Ajax huurt Ihattaren dit kalenderjaar van Juventus en moet voor januari beslissen of het de voetballer definitief overneemt. De 20-jarige spelmaker had lang nodig om fit te worden maar maakte een goede indruk in de voorbereiding op het huidige seizoen.
Ajax nam hem echter niet mee naar een trainingskamp in Oostenrijk. De club meldde aanvankelijk dat hij niet helemaal fit was, maar volgens De Telegraaf werd Ihattaren bedreigd. Hij zou ook nauwe banden met criminelen hebben. Ajax heeft nooit uitgelegd waarom Ihattaren niet meer met de selectie trainde.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
10 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
13 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden