Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord mist alleen Geertruida in topper tegen PSV

Feyenoord mist alleen Geertruida in topper tegen PSV

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord mist zondag in de topper tegen PSV alleen Lutsharel Geertruida. De verdediger staat weliswaar weer op het trainingsveld na zijn herstel van de ziekte van Pfeiffer, maar voor een rentree is het nog te vroeg. Geertruida sluit volgende week aan bij Jong Oranje.

"Voor ons is het heel prettig dat Lutsharel bij Jong Oranje gaat trainen en hopelijk wedstrijden spelen en keert hij daarna topfit bij ons terug", aldus trainer Arne Slot.

De Poolse middenvelder Sebastian Szymanski is tegen PSV weer beschikbaar. Szymanski ontbrak donderdag in de Europa League tegen Sturm Graz (6-0) vanwege een blessure, maar kan volgens trainer Arne Slot zondagmiddag in Eindhoven weer meedoen. Reservekeeper Ofir Marciano keert vermoedelijk ook terug in de selectie.

Slot over PSV-uit

"Ik ben ontzettend benieuwd naar deze wedstrijd", zei Slot. "PSV is een concurrent van ons en de onderlinge ontmoetingen tussen de clubs uit de top 5 kunnen aan het einde van het seizoen wel eens beslissend zijn voor de eindrangschikking."

Feyenoord staat met 16 punten uit zes wedstrijden op de tweede plaats in de Eredivisie achter Ajax (18 punten). PSV neemt met 15 punten de derde plek in. De aftrap in Eindhoven is om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

6 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

6 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

7 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

7 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

8 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

8 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

8 uur geleden