Feyenoord mist alleen Geertruida in topper tegen PSV
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord mist zondag in de topper tegen PSV alleen Lutsharel Geertruida. De verdediger staat weliswaar weer op het trainingsveld na zijn herstel van de ziekte van Pfeiffer, maar voor een rentree is het nog te vroeg. Geertruida sluit volgende week aan bij Jong Oranje.
"Voor ons is het heel prettig dat Lutsharel bij Jong Oranje gaat trainen en hopelijk wedstrijden spelen en keert hij daarna topfit bij ons terug", aldus trainer Arne Slot.
De Poolse middenvelder Sebastian Szymanski is tegen PSV weer beschikbaar. Szymanski ontbrak donderdag in de Europa League tegen Sturm Graz (6-0) vanwege een blessure, maar kan volgens trainer Arne Slot zondagmiddag in Eindhoven weer meedoen. Reservekeeper Ofir Marciano keert vermoedelijk ook terug in de selectie.
Slot over PSV-uit
"Ik ben ontzettend benieuwd naar deze wedstrijd", zei Slot. "PSV is een concurrent van ons en de onderlinge ontmoetingen tussen de clubs uit de top 5 kunnen aan het einde van het seizoen wel eens beslissend zijn voor de eindrangschikking."
Feyenoord staat met 16 punten uit zes wedstrijden op de tweede plaats in de Eredivisie achter Ajax (18 punten). PSV neemt met 15 punten de derde plek in. De aftrap in Eindhoven is om 14.30 uur.
Meer uit Voetbal
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
3 uur geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
4 uur geleden