Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord mist alleen Geertruida in topper tegen PSV

Feyenoord mist alleen Geertruida in topper tegen PSV

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord mist zondag in de topper tegen PSV alleen Lutsharel Geertruida. De verdediger staat weliswaar weer op het trainingsveld na zijn herstel van de ziekte van Pfeiffer, maar voor een rentree is het nog te vroeg. Geertruida sluit volgende week aan bij Jong Oranje.

"Voor ons is het heel prettig dat Lutsharel bij Jong Oranje gaat trainen en hopelijk wedstrijden spelen en keert hij daarna topfit bij ons terug", aldus trainer Arne Slot.

De Poolse middenvelder Sebastian Szymanski is tegen PSV weer beschikbaar. Szymanski ontbrak donderdag in de Europa League tegen Sturm Graz (6-0) vanwege een blessure, maar kan volgens trainer Arne Slot zondagmiddag in Eindhoven weer meedoen. Reservekeeper Ofir Marciano keert vermoedelijk ook terug in de selectie.

Slot over PSV-uit

"Ik ben ontzettend benieuwd naar deze wedstrijd", zei Slot. "PSV is een concurrent van ons en de onderlinge ontmoetingen tussen de clubs uit de top 5 kunnen aan het einde van het seizoen wel eens beslissend zijn voor de eindrangschikking."

Feyenoord staat met 16 punten uit zes wedstrijden op de tweede plaats in de Eredivisie achter Ajax (18 punten). PSV neemt met 15 punten de derde plek in. De aftrap in Eindhoven is om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

2 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

2 uur geleden
Lyon eindigt bovenaan in hoofdtoernooi van Europa League

LYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.

4 uur geleden
Nederland is plek met recht op twee deelnemers aan CL kwijt

ZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.

4 uur geleden
Go Ahead neemt met gelijkspel tegen Braga afscheid van Europa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.

4 uur geleden
Feyenoord verliest bij Real Betis en is klaar in Europa

SEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.

5 uur geleden
FC Utrecht met een nederlaag bij Celtic uit Europa League

GLASGOW (ANP) - Ron Jans beleeft weinig plezier van zijn laatste maanden als trainer. De coach zag FC Utrecht met een kansloze nederlaag tegen Celtic (4-2) afscheid nemen van de Europa League.

5 uur geleden