Depay draagt met treffer bij aan zege van FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Memphis Depay heeft met een treffer bijgedragen aan een eenvoudige zege van FC Barcelona op Elche (3-0). De aanvaller, spelend met rugnummer 14, maakte het tweede doelpunt van de thuisploeg in Camp Nou.
Depay had een basisplaats, net als Frenkie de Jong. De twee Nederlanders verschenen dinsdag niet aan de aftrap van het verloren uitduel met Bayern München (2-0) in de Champions League. Depay bleef op de bank en De Jong mocht tijdens de tweede helft invallen in de Allianz Arena.
Elche speelde een groot deel van de wedstrijd met tien man. Gonzalo Verdú kreeg in de 14e minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Robert Lewandowski vloerde. De Poolse spits maakte even later de openingstreffer. Hij tekende ook voor de 3-0.
Lewandowski heeft acht keer gescoord in zijn eerste zes wedstrijden in La Liga. Alfredo di Stéfano was in 1953 in het shirt van Real Madrid de laatste speler die dat presteerde. Barcelona staat door de zege aan kop van La Liga. Real Madrid heeft een punt minder, maar speelt zondag nog tegen Atlético.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.
11 uur geledenMADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.
15 uur geledenVIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
1 dag geleden