Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bewoners flatwoningen aan de Schaepmanstraat moeten woning via hoogwerkers verlaten

Bewoners flatwoningen aan de Schaepmanstraat moeten woning via hoogwerkers verlaten

VLISSINGEN - De bewoners van acht flatwoningen aan de Schaepmanstraat hebben vannacht hun woning via een hoogwerker moeten verlaten. Er kwam een dikke zwarte rook uit de centrale hal van de flat, hier ontdekten de brandweerlieden een brand. 

Rond 04:15 uur vannacht is er brand gemeld in een portiekflat aan de Schaepmanstraat in Vlissingen. Er kwamen meerdere meldingen binnen bij 112. Daarom zijn er direct meerdere eenheden gealarmeerd. Er kwam een dikke zwarte rook uit de centrale hal van de flat. Hier ontdekten de brandweerlieden de brand. Er bleek een scootmobiel in brand te staan. De brandweerlieden hebbendirect het brandende voertuig geblust en vervolgens het trappenhuis geventileerd. 

In totaal zijn alle acht flatwoningen door de brandweer gecontroleerd. De bewoners hebben de woningen met hoogwerkers van de brandweer via het balkon kunnen verlaten. Er zijn geen gewonden gevallen. 

Het trappenhuis van de flat heeft vol gestaan met zwarte rook, het is daardoor op dit moment niet mogelijk de woningen via het trappenhuis te benaderen. in overleg met gemeente Vlissingen wordt bekeken wanneer de bewoners terugkunnen naar hun woning en waar ze in de tussentijd worden opgevangen.

Meer uit Vlissingen

Tweede verdachte (19) aangehouden voor uithalen van drugs bij haven Ritthem

RITTHEM/VLISSINGEN - Een 19-jarige man is gisterochtend opgepakt omdat hij verdacht wordt van het uithalen van drugs uit een container in de haven van Ritthem. Het onderzoek naar de zaak liep al sinds maart van dit jaar; vorige maand werd al een Rotterdammer in het kader daarvan aangehouden.

14 uur geleden
Jubileumexpo over 150 jaar Schelde/Damen Naval opent zaterdag voor publiek in museum Scheldewerf

VLISSINGEN - Woensdag (8 oktober) is het precies honderdvijftig jaar geleden dat de Koninklijke Maatschappij De Schelde (KMS) werd opgericht. In museum Scheldewerf, het voormalige gebouw van de bedrijfsgeneeskundige dienst van De Schelde, opent ter ere hiervan zaterdag een jubileumtentoonstelling voor het publiek.

15 uur geleden
Fatbiker gewond bij aanrijding met auto President Rooseveltlaan

VLISSINGEN - Een fatbiker is dinsdag aan het einde van de middag gewond geraakt bij een verkeersongeval in de President Rooseveltlaan in Vlissingen. Van ernstig letsel was gelukkig geen sprake.Het ging rond 17.25 uur mis. Nabij de Baskensburghal botsten en auto en fatbike op elkaar. Ambulancepersoneel ontfermde zich over de gewonde fatbiker. Vervoer naar een ziekenhuis bleek uiteindelijk niet nodig te zijn.De weg was vanwege het ongeval korte tijd gestremd in de richting van de boulevard. De auto liep bij de botsing lichte schade op. De bestuurder van de auto legde bij de politie een verklaring af en kon hierna zijn weg vervolgen.

1 dag geleden
Nieuwe poging voor aanpak reling boulevard; Vlissingers kunnen weer meedenken

VLISSINGEN - De herinrichting van Boulevard Evertsen en Boulevard Bankert is is volle gang. Onderdeel van dit omvangrijke project is de vervanging van de reling over de volledige lengte van deze twee boulevards. 'Omdat het eerdere proces niet naar tevredenheid is verlopen, vragen we inwoners opnieuw om hun mening', laat de gemeente Vlissingen weten.

1 dag geleden
Vlissingen Maritiem blij met steun voor organisatie vierdaags evenement

VLISSINGEN - Stichting Vlissingen Maritiem is blij met de steun en positieve reacties die ze krijgt sinds ze in april naar buiten bracht dat het grote, tweejaarlijkse evenement volgend jaar weer plaatsvindt. Het staat op de agenda voor donderdag 4 tot en met zondag 7 juni 2026.

1 dag geleden
Groeiend Damen Schelde Marine Services bouwt nieuw op bedrijventerrein Souburg II

VLISSINGEN - Damen Schelde Marine Services (DSMS) verhuist medio volgend jaar naar een nieuw te bouwen kantoor met magazijn op bedrijventerrein Souburg II in Vlissingen. De voorbereidingen voor de bouw aan de Louis Pasteurweg, naast de nieuwe McDonald's, zijn begonnen.

2 dagen geleden
Traumahelikopter ingezet bij medische noodsituatie in de Gasthuisstraat

VLISSINGEN- In de Gasthuisstraat heeft zondagmiddag een medische noodsituatie plaatsgevonden. Meerdere hulpdiensten gingen ter plaatse. Ook de traumahelikopter werd ingezet. Het slachtoffer is met spoed per ambulance naar het ziekenhuis overgebracht. Er is niet bekend gemaakt wat er precies gebeurd is.

3 dagen geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!