Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bewoners flatwoningen aan de Schaepmanstraat moeten woning via hoogwerkers verlaten

Bewoners flatwoningen aan de Schaepmanstraat moeten woning via hoogwerkers verlaten

VLISSINGEN - De bewoners van acht flatwoningen aan de Schaepmanstraat hebben vannacht hun woning via een hoogwerker moeten verlaten. Er kwam een dikke zwarte rook uit de centrale hal van de flat, hier ontdekten de brandweerlieden een brand. 

Rond 04:15 uur vannacht is er brand gemeld in een portiekflat aan de Schaepmanstraat in Vlissingen. Er kwamen meerdere meldingen binnen bij 112. Daarom zijn er direct meerdere eenheden gealarmeerd. Er kwam een dikke zwarte rook uit de centrale hal van de flat. Hier ontdekten de brandweerlieden de brand. Er bleek een scootmobiel in brand te staan. De brandweerlieden hebbendirect het brandende voertuig geblust en vervolgens het trappenhuis geventileerd. 

In totaal zijn alle acht flatwoningen door de brandweer gecontroleerd. De bewoners hebben de woningen met hoogwerkers van de brandweer via het balkon kunnen verlaten. Er zijn geen gewonden gevallen. 

Het trappenhuis van de flat heeft vol gestaan met zwarte rook, het is daardoor op dit moment niet mogelijk de woningen via het trappenhuis te benaderen. in overleg met gemeente Vlissingen wordt bekeken wanneer de bewoners terugkunnen naar hun woning en waar ze in de tussentijd worden opgevangen.

Meer uit Vlissingen

Driedaags wijnfestijn in Lasloods Vlissingen

VLISSINGEN - In de Lasloods in Vlissingen vindt vrijdag, zaterdag en zondag het Wijnfeest plaats.

4 uur geleden
Feest op boulevard met ‘Langste mosseltafel van Zeeland’

VLISSINGEN - Met heerlijk zomers weer en veel animo was het donderdagavond feest op de Vlissingse boulevard. Het goededoeleninitiatief 'Langste mosseltafel van Zeeland' bracht vele mosselliefhebbers samen. Aan gezellig versierde lange tafels genoten zij van mosselen en steunden hiermee stichting ALS Zeeland.

9 uur geleden
Schade en files door kettingbotsing met drie auto’s op Sloebrug

VLISSINGEN - Drie auto's zijn donderdag aan het einde van de middag beschadigd geraakt bij een botsing op de Sloeweg in Vlissingen. Het ongeval veroorzaakte bij de Sloebrug files Vlissingen in. 

12 uur geleden
Fatbiker onderzocht na ongeval Adriaen Coortelaan in Vlissingen

VLISSINGEN - Een jongeman is donderdagavond laat medisch onderzocht na een ongeval met een fatbike in de Adriaen Coortelaan in Vlissingen. Behandeling in het ziekenhuis was niet nodig. 

12 uur geleden
Liefhebbers kunnen straks rondje met auto over Keizersbolwerk rijden

VLISSINGEN - Een ritje met de auto over Boulevard de Ruyter blijft in het seizoen verboden in de weekeinden en op feestdagen. Vanaf 2026 is een autorondje over het Keizersbolwerk wél mogelijk. 

1 dag geleden
Pieter Jan Mersie uit Vlissingen op kandidatenlijst ChristenUnie voor Tweede Kamer

VLISSINGEN - Pieter Jan Mersie, fractievoorzitter van ChristenUnie Vlissingen, staat op plek 41 op de CU-kandidatenlijst voor de komende Tweede Kamerverkiezingen. 

1 dag geleden
Opgeknapt sectorlicht alweer gretig op de kiek

VLISSINGEN - Het sectorlicht is teruggeplaatst op het Keizersbolwerk in Vlissingen en het rode, stalen bouwwerk kan meteen alweer op veel belangstelling rekenen.

2 dagen geleden