Williams geeft Nissany kans in eerste vrije training op Monza
MONZA (ANP) - De Israëlische coureur Roy Nissany krijgt vrijdag weer de kans zich te laten zien in de Formule 1. Bij de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Italië op het circuit van Monza kruipt hij achter het stuur van één van de Williams-bolides. Vorige maand mocht Nissany bij de GP van Spanje in Barcelona ook al een training rijden in dienst van de Britse renstal.
De 25-jarige Israëliër was toen de langzaamste coureur op de baan, maar hij zat qua tijd wel dicht bij de Canadees Nicholas Latifi, die samen met de Brit George Russell het vaste rijdersduo van Williams vormt. Nissany neemt op Monza wederom voor één training het stuur over van Russell.
De Israëliër is normaal gesproken actief in de Formule 2. Afgelopen weekeinde botste hij op het circuit van Spa-Francorchamps met Dan Ticktum, in een gevecht om de leiding in de race. Beiden behoren tot het opleidingsprogramma van Williams.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.
9 minuten geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.
20 uur geledenTILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.
21 uur geledenTILBURG (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de EK in Tilburg alle individuele afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de finale van de 1000 meter oppermachtig en schaatste van begin tot eind aan de leiding. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam en zondag pakte hij ook goud op de gemengde aflossing. Later op zondag kan hij er met de mannenaflossingsploeg een vijfde gouden plak aan toevoegen.
22 uur geleden