Wielrenner Roglic tevreden na beperken schade in tijdrit Giro
CESENA (ANP) - Primoz Roglic toonde zich tevreden na zijn zesde plaats in de tweede tijdrit van de Giro d'Italia. De 33-jarige Sloveen van Jumbo-Visma gaf 17 seconden toe op de Belgische winnaar Remco Evenepoel, die daarmee ook de roze trui heroverde in de negende etappe.
"Het was een goede tijdrit", zei Roglic over de nagenoeg vlakke tijdrit van 35 kilometer. "Normaal gesproken is mijn start wat minder en finish ik beter. Van tevoren had ik hiervoor getekend. Remco staat nu iets voor mij en de mannen van Ineos, maar we komen steeds dichterbij. Het worden interessante weken."
De Sloveen heeft in het algemeen klassement een achterstand van 47 seconden op de kopman van Soudal - Quick-Step en staat daarmee derde. Geraint Thomas staat tweede op 45 seconden. "De verschillen zijn minimaal", vindt ploegleider Arthur van Dongen. "We zijn nog niet op de helft. Er komt nog heel veel klimwerk op ons af. Het secondenspel van nu is niet te vergelijken met de minuten waar ongetwijfeld mee gestrooid gaat worden."
Van Dongen vindt het mooi voor de wedstrijd dat de verschillen nog zo klein zijn. "We hebben ook een sterk Ineos gezien. Het gaat hoe dan ook een mooie strijd worden."
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
8 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
8 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
9 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
12 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
16 uur geleden