Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Hamilton wint vierde etappe Tirreno-Adriatico

Wielrenner Hamilton wint vierde etappe Tirreno-Adriatico

CASCIA (ANP) - Lucas Hamilton heeft de vierde etappe van Tirreno-Adriatico gewonnen. De Australische wielrenner van Mitchelton-Scott klopte zijn Italiaanse medevluchter Fausto Masnada op de laatste meters van de rit van Terni naar Cascia.

Michael Woods finishte als derde, op 10 seconden. De Canadees blijft het algemeen klassement aanvoeren. Wilco Kelderman eindigde als zesde, in dezelfde tijd als Woods. Hij is nu de nummer vijf van de Italiaanse rittenkoers, met een achterstand van 30 seconden op Woods.

Kelderman had het even lastig op de slotklim naar de top van Ospedaletto. Zijn ploeggenoot Sam Oomen bij Team Sunweb bracht hem terug naar het groepje met de meeste favorieten, waaruit Hamilton en Masnada ontsnapten.

De Zwitser Mathias Frank en Spanjaard Hector Carretero reden lang aan kop in de eerste bergetappe van deze editie van de Tirreno-Adriatico. Ze kregen een kleine 60 kilometer voor de finish gezelschap van de Australiër Michael Matthews en de Italiaan Alessandro Tonelli. Louis Meintjes uit Zuid-Afrika en de Portugees Rui Costa sloten aan de voet van de afsluitende klim Ospedaletto ook aan.

De zes vluchters werden halverwege de laatste berg achterhaald door een uitgedund peloton, waaruit Mathieu van der Poel en Chris Froome moesten lossen.

De Tirreno-Adriatico eindigt maandag met een tijdrit van ruim 10 kilometer rond San Benedetto Del Tronto.

Meer uit Sport

Verstappen rijdt 118 ronden op circuit Barcelona in nieuwe RB22

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft "een productieve dag" achter de rug in zijn nieuwe RB22 op het circuit van Barcelona. Dat laat de Formule 1-coureur weten via zijn eigen website. Verstappen legde vrijdag 118 ronden af in de wagen van zijn team Red Bull. "We rijden met verschillende afstellingen en proberen zoveel mogelijk ronden te rijden om gedurende de dag zoveel mogelijk uit te proberen. Dat is ons gelukt", aldus Verstappen.

2 uur geleden
Skiester Vonn houdt na val hoop op deelname aan Olympische Spelen

CRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn (41) hoopt ondanks een val tijdens een afdaling in het Zwitserse Crans-Montana in actie te kunnen komen op de Winterspelen. "Ik heb mijn knie geblesseerd. Dit is een zeer moeilijke situatie, een week voor de Olympische Spelen. Maar als er één ding is dat ik kan, dan is het wel een comeback maken. Mijn olympische droom is nog niet voorbij", aldus de Amerikaanse ster via haar sociale media.

4 uur geleden
Djokovic in finale Australian Open na winst op favoriet Sinner

MELBOURNE (ANP) - Novak Djokovic gaat zondag op voor zijn elfde titel in de Australian Open en de 25e grandslamzege in zijn carrière. De 38-jarige Servische tennisser versloeg in de halve finale de Italiaanse titelverdediger Jannik Sinner in een vijfsetter: 3-6 6-3 4-6 6-4 6-4. De Serviër stak na vier uur en negen minuten zijn handen omhoog.

6 uur geleden
Zussen Velzeboer en Van 't Wout rijden in Milaan alle afstanden

MILAAN (ANP) - Shorttracksters Xandra en Michelle Velzeboer doen komende maand bij de Olympische Spelen in Milaan mee aan alle drie de individuele afstanden. Dat zijn de 500, 1000 en 1500 meter. Bij de mannen geldt dat alleen voor kopman Jens van 't Wout, meldt schaatsbond KNSB.

7 uur geleden
Afdaling Crans-Montana gestaakt na crash topfavoriete Vonn

CRANS-MONTANA (ANP) - De afdaling om de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana is gestaakt na een crash van de Amerikaanse skiester Lindsey Vonn. De organisatie vond de weersomstandigheden te slecht om de laatste afdaling voor de Olympische Spelen voort te zetten.

8 uur geleden
Alcaraz overwon krampaanval en bleef geloven in zege op Zverev

MELBOURNE (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz sprak na zijn zege op vijf sets tegen Alexander Zverev in de halve finale van de Australian Open van een van de zwaarste partijen uit zijn loopbaan. "Ik had het moeilijk halverwege de derde set", doelde de 22-jarige Spaanse tennisser op een krampaanval. "Maar ik heb dit soort situaties, dit soort wedstrijden, al eerder meegemaakt. Ik zeg altijd dat je in jezelf moet blijven geloven, wat er ook gebeurt."

9 uur geleden
Alcaraz na marathonpartij naar eerste finale op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz staat voor het eerst in de finale van de Australian Open. De 22-jarige Spanjaard knokte zich in een marathonpartij van 5 uur en 27 minuten langs de 28-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-4 7-6 (5) 6-7 (3) 6-7 (4) 7-5.

11 uur geleden