Wielerploeg CCC haalt mogelijk besmette renner uit Tirreno
SAN BENEDETTO DEL TRONTO (ANP) - Wielerploeg CCC heeft de Poolse renner Szymon Sajnok teruggetrokken voor de laatste 10,1 kilometer van de Tirreno-Adriatico. Sajnok deelde een kamer met zijn ploeg- en landgenoot Lukasz Wiśniowski, die zondagavond positieve testte op het coronavirus. Wiśniowski stapte zondag tijdens de zevende etappe van de Tirreno af omdat hij milde symptomen had van Covid-19.
Een sneltest leverde een positieve uitslag op. De 28-jarige Pool wordt maandag nogmaals getest om het resultaat van de eerste test te bevestigen.
De kamergenoot van Wiśniowski, de 23-jarige Sajnok, is door CCC uit de Tirreno gehaald. Mogelijk is hij ook besmet. De Italiaanse etappekoers eindigt maandag met een individuele tijdrit over 10,1 kilometer.
Alle andere renners en stafleden van de CCC-ploeg zijn zowel zondagavond als maandagochtend via een sneltest onderzocht op het coronavirus. Het leverde louter negatieve uitslagen op, wat betekent dat de vijf overgebleven renners de tijdrit kunnen rijden. Zij spelen allemaal geen rol van betekenis in het algemeen klassement.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
15 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
16 uur geleden