Wereldwijd websites weer bereikbaar na grote storing
DEN HAAG (ANP/RTR) - Wereldwijd zijn meerdere websites korte tijd onbereikbaar geweest door een onbekende oorzaak. Onder meer in Nederland, de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk en België zijn problemen gemeld. De storing lijkt voorbij te zijn.
Het ging volgens DownDetector, een site die meldingen bijhoudt over storingen, in de Verenigde Staten onder meer om websites van luchtvaartmaatschappijen en postbedrijven. Bezoekers kregen een foutmelding als ze bijvoorbeeld de site van Delta Air Lines probeerden te bezoeken. Ook de websites van bijvoorbeeld Amazon en AirBNB lagen er tijdelijk uit.
Meer uit Buitenland
KYIV (ANP/RTR) - Bij Russische aanvallen op Oekraïne zijn in de nacht van woensdag op donderdag minstens twaalf mensen om het leven gekomen. Dat melden de lokale autoriteiten donderdag.
22 minuten geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Donderdag vinden gesprekken tussen Israël en Libanon plaats. Dat schrijft de Amerikaanse president Donald Trump op Truth Social.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse leger heeft drie "mannelijke drugsterroristen" gedood bij een aanval op een schip in de oostelijke Stille Oceaan. Dat meldt het Amerikaanse Southern Command (SOUTHCOM) op X.
2 uur geledenKYIV (ANP) - Oekraïne heeft in de nacht van woensdag op donderdag melding gemaakt van diverse Russische aanvallen op het land. Daarbij is in Kyiv een kind van 12 jaar omgekomen, aldus burgemeester Vitali Klitsjko op Telegram.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten hebben aangekondigd hun sancties tegen de Iraanse oliesector aan te scherpen. Dat verklaarde de Amerikaanse minister van Financiën Scott Bessent in een persbericht.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten hebben woensdag gedreigd sancties op te leggen aan kopers van Iraanse olie. Dat zei de Amerikaanse minister van Financiën Scott Bessent tegen verslaggevers in het Witte Huis.
5 uur geledenTEL AVIV (ANP) - De vergadering van het Israëlische veiligheidskabinet is zonder besluit over een mogelijk staakt-het-vuren in Libanon geëindigd. Volgens The Times of Israel hebben twee Israëlische functionarissen die op de hoogte zijn van de zaak dit Channel 12 laten weten.
5 uur geleden