Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vettel: gefaald bij Ferrari, maar geen spijt

Vettel: gefaald bij Ferrari, maar geen spijt

MUGELLO (ANP/AFP) - Sebastian Vettel heeft gefaald bij Ferrari, maar geen spijt dat hij zes jaar geleden de overstap maakte van Red Bull naar de Italiaanse renstal. Dat vertelde de Duitser op Mugello, waar Ferrari zondag zijn duizendste race in de Formule 1 rijdt. "Ik ben naar Ferrari gegaan om wereldkampioen te worden en dat is niet gelukt. In die zin heb ik gefaald. Maar spijt heb ik niet."

Vettel kreeg in mei te horen dat zijn contract bij de Italiaanse renstal niet zou worden verlengd. Dat was wel even slikken, bekende Vettel, die bij Red Bull vier jaar achtereen de wereldtitel veroverde (van 2010 tot en met 2014). Hij overwoog zelfs na dit jaar helemaal te stoppen, maar verraste donderdag met de mededeling dat hij volgend seizoen het zitje van de Mexicaan Sergio Pérez overneemt bij Racing Point, de renstal die vanaf 2021 de naam Aston Martin voert.

"Ferrari heeft een groot deel van mijn leven bepaald en het team heeft een speciale plek bij mij. Ik ben opgegroeid met de successen van Michael Schumacher bij Ferrari. Ik heb zeker ook goede momenten gehad en vrienden gemaakt en dat had ik niet willen missen. Het is me alleen niet gelukt het grote doel te bereiken. Hoewel ik er alles aan gedaan heb, ben ik geen wereldkampioen geworden", aldus Vettel, die 14 grands prix won voor Ferrari en twee keer als tweede eindigde in het wereldkampioenschap (2017 en 2018).

Meer uit Sport

Wielrenner Del Grosso boekt in Limburg tweede profzege op de weg

EIJSDEN (ANP/BELGA) - Wielrenner Tibor Del Grosso heeft de eendagskoers NXT Classic gewonnen. De 22-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech versloeg in Zuid-Limburg de Zwitserse kampioen Mauro Schmid in een sprint met twee. De Deen Casper Pedersen eindigde op de derde plaats.

9 uur geleden
Tennisser De Jong verliest in kwalificaties Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is in de eerste ronde van de kwalificaties voor het masterstoernooi van Monte Carlo gestrand. De mondiale nummer 99 verloor in Monaco met 5-7 6-1 1-6 van de Chileen Cristian Garín, die één plaats lager op de wereldranglijst staat.

11 uur geleden
Van de Zandschulp onderuit in Boekarest na gemiste matchpoints

BOEKAREST (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er in Boekarest niet in geslaagd zich voor de vierde keer in zijn carrière te plaatsen voor de finale van een ATP-toernooi. De nummer 62 van de wereld, die nog wacht op zijn eerste titel, verloor op het Roemeense gravel met 7-5 6-7 (3) 5-7 van de Argentijn Mariano Navone. De Nederlander wist in de tweede set twee matchpoints niet te benutten.

11 uur geleden
Basketballer Doncic mist slot reguliere competitie met blessure

LOS ANGELES (ANP/BELGA) - De basketballers van Los Angeles Lakers kunnen in het slot van de reguliere competitie in de NBA geen beroep doen op Luka Doncic. De Sloveense spelbepaler heeft donderdag in de ontmoeting met Oklahoma City Thunder een hamstringblessure opgelopen.

18 uur geleden
Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

1 dag geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

2 dagen geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

2 dagen geleden