Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Van de Zandschulp meldt zich af voor tennistoernooi Genève

Van de Zandschulp meldt zich af voor tennistoernooi Genève

GENEVE (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft zich afgemeld voor het graveltoernooi van Genève, dat volgende week wordt gespeeld. Het toernooi in Zwitserland is het laatste evenement in aanloop naar Roland Garros.

Van de Zandschulp (27) is niet geblesseerd, maar de nummer 30 van de wereld is momenteel nog actief in het dubbelspel van het masterstoernooi van Rome. In de Italiaanse hoofdstad heeft hij zich met Robin Haase geplaatst voor de halve eindstrijd. Hij verkiest daarom volgende week rust boven het spelen van meer wedstrijden.

Roland Garros, het tweede grandslamtoernooi van het jaar, begint op zondag 28 mei. Vorig jaar haalde Van de Zandschulp de derde ronde in Parijs. Hij verloor toen van Rafael Nadal.

Meer uit Sport

Marathonschaatser Visser wint Nederlandse titel op natuurijs

WEISSENSEE (ANP) - Marathonschaatser Harm Visser heeft op de Oostenrijkse Weissensee de Nederlandse titel op natuurijs gewonnen. De 25-jarige Fries kwam na 150 kilometer solo over de finish.

52 minuten geleden
Djokovic schakelt Van de Zandschulp uit op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).

1 uur geleden
Geblesseerde Osaka trekt zich terug uit Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.

3 uur geleden
Wielrenner Vernon wint ingekorte etappe van Tour Down Under

WILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.

4 uur geleden
Titelverdedigster Keys naar achtste finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.

5 uur geleden
Schaker Van Foreest lijdt eerste nederlaag in Wijk aan Zee

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.

18 uur geleden
IndyCar-kampioen Palou moet McLaren miljoenen betalen

LONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.

23 uur geleden