Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trump haalt uit naar Apprentice-film: nep en zonder klasse

Trump haalt uit naar Apprentice-film: nep en zonder klasse

PALM BEACH (ANP) - Donald Trump is niet te spreken over The Apprentice, een nieuwe bioscoopfilm over het leven van de presidentskandidaat. Op zijn eigen socialmediaplatform Truth Social haalt de 78-jarige miljardair flink uit naar de biopic. Hij noemt de film van regisseur Ali Abbasi onder meer "nep", "zonder klasse" en een "stapel afval".

In zijn bericht zegt Trump te hopen dat de film zal floppen. "Het is een goedkope, lasterlijke en politiek walgelijke afrekening, die vlak voor de presidentsverkiezingen van 2024 uitkomt om de Grootste Politieke Beweging in de Geschiedenis van ons Land, "MAKE AMERICA GREAT AGAIN!", te schaden", schrijft hij. Ook vraagt hij zich af of de maker de titel The Apprentice wel zonder toestemming mag gebruiken, aangezien de zakenman jarenlang het gezicht en co-producent was van een tv-programma met die titel.

Trump gaat ook in op een scène uit de film, waarin wordt gesuggereerd dat Trump zijn in 2022 overleden ex-vrouw Ivana tijdens hun huwelijk zou hebben aangerand. "Mijn ex-vrouw, Ivana, was een aardig en geweldig persoon, en ik had een geweldige relatie met haar tot de dag dat ze stierf. De schrijver van deze stapel afval, Gabe Sherman, een lowlife en talentloze schrijver, die al lang wijd en zijd in diskrediet is gebracht, wist dat, maar koos ervoor het te negeren."

The Apprentice laat zien hoe een jonge Donald Trump, die het wil gaan maken als zakenman in New York, in de ban raakt van advocaat Roy Cohn. Cohn, van wie wordt gezegd dat hij meedogenloos is, ziet in de ambitieuze, hongerige en bereidwillige Trump de ideale protegé.

Meer uit Buitenland

Leiders Congo en Rwanda ondertekenen vredesakkoord

WASHINGTON (ANP/RTR/BELGA) - De leiders van de Afrikaanse buurlanden Democratische Republiek Congo en Rwanda hebben een vredesovereenkomst ondertekend in het Witte Huis in Washington. Dat deden de buitenlandministers van de twee landen in juni ook al. Ondertussen gaat het geweld gewoon door.

6 uur geleden
Europese leiders wantrouwen Oekraïne-vredesgezant VS diep

DEN HAAG (ANP) - De Europese bondgenoten van Oekraïne vrezen dat de Amerikaanse vredesgezant Steve Witkoff Oekraïne uitverkoopt aan Rusland. Ze spraken tijdens een videovergadering met de Oekraïense president Volodymyr Zelensky maandag hun diepe wantrouwen in Witkoff uit, zeggen diplomaten.

8 uur geleden
Rusland blokkeert nu ook Snapchat om terrorisme

MOSKOU (ANP/RTR) - Onder meer wegens terrorisme heeft Rusland de toegang tot Snapchat geblokkeerd, meldde het Russische staatspersbureau RIA. Met de Snapchat-app kunnen berichten, foto's en video's worden gedeeld.

8 uur geleden
Britse sancties na rapport over vergiftigingen uit 2018

LONDEN (ANP) - De Britse regering heeft extra maatregelen aangekondigd tegen Rusland voor de vergiftigingen in Salisbury in 2018. De Russische militaire inlichtingendienst GROe, die handelde in opdracht van president Vladimir Poetin, was daarvoor verantwoordelijk, zegt de regering naar aanleiding van een onafhankelijk onderzoek. Er zijn extra sancties ingesteld en de Russische ambassadeur is ontboden.

13 uur geleden
Ex-buitenlandchef EU treedt af als rector om fraudeonderzoek

BRUSSEL (ANP/RTR) - Ex-buitenlandchef van de EU Federica Mogherini treedt af als rector van het Europacollege in Brugge vanwege een onderzoek naar fraude bij een opleiding van jonge diplomaten. Zij en twee anderen werden eerder deze week aangehouden voor een fraudeonderzoek over de aanbesteding van de opleiding aan het Europacollege.

13 uur geleden
Irak noemt vroegtijdige publicatie terrorismelijst een 'fout'

BAGDAD (ANP/RTR/AFP) - Irak zegt een lijst met organisaties die het land ziet als terroristisch te herzien. Eerder op donderdag werd bekend dat in de staatscourant stond dat Bagdad onder meer het Libanese Hezbollah en de Jemenitische Houthi's als zodanig had aangemerkt. Banktegoeden van die door Iran gesteunde organisaties zouden zijn bevroren. De publicatie zou een conceptversie zijn, die al afgelopen maand per abuis werd gepubliceerd.

13 uur geleden
Ingelast gesprek Merz met EU-chef en premier België

BERLIJN/MOSKOU (ANP/RTR) - Bondskanselier Friedrich Merz heeft een bezoek aan Noorwegen afgezegd en gaat vrijdag dineren met voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen en premier van België Bart De Wever.

13 uur geleden