Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tourbaas Prudhomme mag terugkeren in karavaan

Tourbaas Prudhomme mag terugkeren in karavaan

GRENOBLE (ANP/RTR) - Tourbaas Christian Prudhomme is vanaf dinsdag weer actief in de karavaan van de Tour de France. Hij heeft volgens de organisatie negatief getest op het coronavirus. Daardoor mag hij zijn leidinggevende functie in de Ronde van Frankrijk weer ter plaatse uitoefenen.

Prudhomme testte vorige week positief op het longvirus. Dat zorgde na de eerste rustdag voor de nodige commotie. De koersdirecteur ging thuis in quarantaine en kondigde zijn rentree aan na de tweede rustdag, op deze maandag, mits zijn test negatief zou uitvallen. Hij werd in de afgelopen week vervangen door François Lemarchand.

Vorige week testten alle wielrenners in het peloton van de Tour negatief. Bij vier stafleden van vier verschillende teams werd het virus wel aangetroffen. Zij moesten meteen de Tour verlaten.

Nieuwe coronatest

Alle renners en stafleden van de 22 teams hebben op de tweede rustdag opnieuw een coronatest ondergaan. Bij twee positieve gevallen bij renners of stafleden van één team moet de ploeg de Tour verlaten. Klassementsleider Primoz Roglic verklapte maandag in een interview al dat iedereen bij zijn ploeg Jumbo-Visma negatief had getest.

De organisatie van de Tour maakt dinsdagochtend de testresultaten van renners, stafleden en officials bekend.

Meer uit Sport

Verstappen rijdt 's nachts goede stint bij 24 uur van Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.

40 minuten geleden
Tennisster Svitolina wint masterstoernooi Rome voor derde keer

ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.

10 uur geleden
Tennisser Griekspoor strandt in halve finale challenger Bordeaux

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.

14 uur geleden
Ecuadoriaanse wielrenner Narváez boekt tweede ritzege in Giro

FERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.

14 uur geleden
Tennisser Sinner naar finale masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.

16 uur geleden
Álex Márquez wint sprintrace bij Grote Prijs van Catalonië

MONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.

16 uur geleden
Team Verstappen is begonnen aan de 24 uur van de Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.

17 uur geleden