
Tennistoernooi van Madrid ligt stil door stroomuitval
MADRID (ANP/DPA) - Het tennistoernooi van Madrid ligt door de stroomuitval in Spanje stil. De partij tussen de Bulgaar Grigor Dimitrov en de Brit Jacob Fearnley moest bij een stand van 6-4 5-4 worden gestaakt. De Spider Cam, waarmee de baan van bovenaf wordt gefilmd, kwam direct boven het centercourt stil te hangen. Ook het systeem waarbij de lijnen elektronisch worden gecontroleerd werkte niet meer.
Volgens de mannenorganisatie ATP waren er op het moment van de stroomstoring twee enkelspelen en één dubbelspel gaande. Ook de kraampjes en eetstalletjes op het Caja Mágica-complex in Madrid kwamen plotseling zonder stroom te zitten.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP) - De eigen politiedienst van de Amerikaanse posterijen (USPS) heeft zich aangesloten bij een taskforce die zich bezighoudt met ongedocumenteerde migranten, bericht de krant The Washington Post. De samenwerking is bedoeld om mensen op te sporen die ervan worden verdacht illegaal in het land te zijn.
24 minuten geledenDAMASCUS (ANP/AFP) - Het Israëlische leger heeft een aanval uitgevoerd op de Syrische plaats Sahnaya. Daar zou zich een extremistische groepering schuilhouden. De aanval is volgens premier Benjamin Netanyahu bedoeld als waarschuwing aan extremisten om de Druzen, een minderheid in Syrië, daar met rust te laten.
37 minuten geledenVATICAANSTAD (ANP/AFP/DPA) - Alle 135 kiesgerechtigde kardinalen mogen volgende week gewoon deelnemen aan de komende pausverkiezing. Dit ondanks een oude regel dat een conclaaf feitelijk beperkt is tot 120 geestelijken, meldt het Vaticaan.
38 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - Vijf EU-landen hebben tot dusver een verzoek ingediend om hun begrotingstekort te laten oplopen zodat ze meer kunnen uitgeven aan defensie, laat een woordvoerder van de Europese Commissie weten. Het gaat om Duitsland, Letland, Griekenland, Estland en Polen. Mogelijk komen daar nog meer verzoeken uit andere lidstaten bij, zei de zegsman.
39 minuten geledenMOSKOU (ANP/RTR/AFP) - Rusland waarschuwt dat het lastig is om in het vredesproces zo snel vooruitgang te boeken als de Amerikaanse regering wil. Dat komt doordat het conflict met Oekraïne erg complex is, meldde het Kremlin nadat de VS de druk verder hadden opgevoerd.
1 uur geledenKOLKATA (ANP/RTR/AFP) - Bij een verwoestende brand in een hotel in de Indiase stad Kolkata zijn zeker vijftien mensen om het leven gekomen. Getuigen zagen dat mensen uit ramen klauterden om te ontsnappen aan het vuur. Volgens politiechef Manoj Verma zijn meerdere mensen gered uit hun kamers en van het dak van het hotel.
2 uur geledenSTOCKHOLM (ANP/RTR/AFP) - De Zweedse autoriteiten zeggen een 16-jarige verdachte te hebben opgepakt na de dodelijke schietpartij in de stad Uppsala. Daar vielen dinsdag drie doden door een schietpartij in een kapsalon.
2 uur geleden