Tennisster Osaka twijfelt over Roland Garros
NEW YORK (ANP) - Tennisster Naomi Osaka twijfelt over haar deelname aan Roland Garros. De Japanse, die zaterdagavond op de US Open haar derde grandslamtitel binnenhaalde, heeft het graveltoernooi in Parijs wel op haar schema staan. "Toen ik hier naartoe kwam, was het plan om ook Roland Garros te gaan spelen. Maar ik moet het nog bekijken", zei Osaka na haar zege in de finale in New York op Victoria Azarenka.
De 22-jarige Japanse kwam in Parijs nog nooit verder dan de derde ronde. Gravel is dan ook niet de favoriete ondergrond van Osaka, die in de aanloop naar de US Open hamstringklachten had en zich daarom afmeldde voor de finale van het WTA-toernooi van Cincinnati. De titel op dat voorbereidingstoernooi voor de US Open ging daardoor naar Azarenka. Twee weken later troffen de twee tennissters elkaar alsnog in een finale in New York, nu met Osaka als winnares (1-6 6-3 6-3).
Roland Garros begint eind deze maand. "Ik heb nog geen tijd gehad om te herstellen. Het voelt nu alsof ik een kleine pauze nodig heb", zei Osaka.
Meer uit Sport
JEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.
8 uur geledenJEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.
9 uur geledenLUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.
11 uur geledenJEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.
12 uur geledenMADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
1 dag geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
1 dag geleden