Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Clijsters komt voorlopig niet meer in actie

Tennisster Clijsters komt voorlopig niet meer in actie

BRUSSEL (ANP) - Tennisster Kim Clijsters heeft laten weten voorlopig niet meer in actie te komen. De voormalige nummer 1 van de wereld, die dit jaar na lange tijd haar rentree maakte, heeft besloten de komende tijd bij haar familie te blijven.

"Ik ga weer trainen en brooddozen (voor de kinderen) maken", kondigde Clijsters aan, nadat duidelijk was geworden dat ze geen wildcard krijgt voor het naderende graveltoernooi Roland Garros in Parijs. "Op de US Open heb ik gemerkt dat ik enorm vooruit ga. Ik weet dat ik beter kan en daarvoor ga ik hard werken. Wanneer mijn volgende toernooi is kan ik op dit moment niet zeggen."

Clijsters verloor onlangs in de eerste ronde van de US Open van de Russin Ekaterina Alexandrova. Ze werd drie keer kampioen op Flushing Meadows en mocht deze keer met een wildcard meedoen. In september vorig jaar, zeven jaar na haar laatste officiële duel, kondigde ze haar terugkeer aan. De Belgische speelde daarna haar eerste wedstrijd half februari in Dubai.

Meer uit Sport

Shorttracker Knegt krijgt bij emotioneel afscheid gouden speld

TILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.

50 minuten geleden
Nederlands podium bij 500 meter vrouwen op EK shorttrack

TILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.

1 uur geleden
Van 't Wout verzekert zich bij EK ook van goud op 1000 meter

TILBURG (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de EK in Tilburg alle individuele afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de finale van de 1000 meter oppermachtig en schaatste van begin tot eind aan de leiding. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam en zondag pakte hij ook goud op de gemengde aflossing. Later op zondag kan hij er met de mannenaflossingsploeg een vijfde gouden plak aan toevoegen.

2 uur geleden
Shorttrackster Fontana wint op EK 1500 meter, zilver voor Deltrap

TILBURG (ANP) - Arianna Fontana heeft bij de Europese kampioenschappen shorttrack de 1500 meter op haar naam gebracht. De Italiaanse bleef in Tilburg de Nederlandse Zoë Florence Deltrap (zilver) en haar landgenote Arianna Sighel (brons) voor.

3 uur geleden
Venus Williams (45) als oudste deelnemer snel klaar in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Venus Williams heeft tennishistorie geschreven als oudste deelnemer ooit aan de Australian Open. Het verblijf van de 45-jarige Amerikaanse op het grandslamtoernooi in Melbourne was van korte duur, want ze werd in de eerste ronde uitgeschakeld. Williams beet wel stevig van zich af tegen de 24-jarige Servische Olga Danilovic; ze verloor na twee uur en zeventien minuten in drie sets: 7-6 (5) 3-6 4-6.

4 uur geleden
Nederlandse shorttrackers pakken op EK goud op gemengde aflossing

TILBURG (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben bij de Europese kampioenschappen in Tilburg goud gewonnen op de gemengde aflossing. Xandra Velzeboer, Teun Boer, Michelle Velzeboer en Jens van 't Wout wisten het Italiaanse team, dat steeds op de tweede positie lag, in het slot van de race ook van zich af te houden.

4 uur geleden
Alcaraz zonder setverlies naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich zondag zonder grote problemen geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De nummer 1 van de wereldranglijst was in Melbourne in drie sets (6-3 7-6 (2) 6-2) te sterk voor de Australiër Adam Walton (26). Alcaraz speelt tegen de Duitser Yannick Hanfmann om een plek in de derde ronde.

5 uur geleden