Tennisser Tsitsipas door naar derde ronde US Open
NEW YORK (ANP) - Tennisser Stefanos Tsitsipas heeft zich op de US Open in New York geplaatst voor de derde ronde. De als vierde geplaatste Griek rekende in de laatste partij in het Arthur Ashe Stadium in drie sets af met de Amerikaan Maxime Cressy: 7-6 (2) 6-3 6-4.
De 22-jarige Tsitsipas won vooral dankzij zijn krachtige service; hij scoorde op 84 procent van zijn eerste service punten. Bovendien maakte hij beduidend minder fouten dan zijn tegenstander: 15 tegen 32.
Tsitsipas speelde voor het eerst op het centercourt in het grandslamtoernooi van New York. "Het was natuurlijk leuker geweest als er fans op de tribunes hadden gezeten, maar dit was een prima eerste kennismaking", zei de Griek, die toegaf dat de hoge luchtvochtigheid (88 procent) het zwaar maakte. "Hoewel ik niet vies ben van een beetje zweten", aldus Tsitsipas na zijn zege. Hij treft in de derde ronde de Kroaat Borna Coric.
Meer uit Sport
VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.
7 uur geledenVERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.
8 uur geledenVERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.
8 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.
12 uur geleden