Spits Weghorst hoeft niet weer na twee jaar weg
WOLFSBURG (ANP) - Wout Weghorst wisselt in zijn voetbalcarrière vooralsnog steeds na twee jaar van club, maar in dat ritme kan deze zomer zomaar verandering komen. De spits gaat ervan uit dat hij over twee weken aan zijn derde seizoen bij VfL Wolfsburg begint. "Als er een aanbieding komt die iedereen blij maakt, dan is er in de toekomst wellicht wat mogelijk", zei Weghorst tegen Duitse journalisten. "Maar het is niet zo dat ik na twee jaar zeker weg moet."
De 28-jarige spits heeft een duidelijke carrièreopbouw. Na twee jaar bij FC Emmen ging hij in 2014 naar Heracles Almelo. Weer twee jaar later volgde de stap naar AZ, in 2018 verhuisde Weghorst als Oranje-international naar de Bundesliga. In de Duitse competitie was hij twee jaar op rij de topscorer van Wolfsburg, met zeventien en zestien goals.
Weghorst, inmiddels vader van twee dochters, werd deze zomer in verband gebracht met een overstap naar de Premier League. Arsenal en Newcastle United hebben naar verluidt interesse. "Er gebeurt zoveel in het voetbal. Vooralsnog is er niets concreets", aldus Weghorst, die door interim-bondscoach Dwight Lodeweges niet is opgeroepen voor de wedstrijden van Oranje in de Nations League tegen Polen en Italië.
Meer uit Voetbal
KOPENHAGEN (ANP/AFP) - Vedette Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van het Portugese elftal verlaten een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Denemarken. De 41-jarige voetballer heeft dat gedaan na uitspraken van bondscoach Jorge Jesus op de persconferentie, die eerder zei dat er niets aan de hand was.
49 minuten geledenTHESSALONIKI (ANP) - Crysencio Summerville kreeg na het voorbije wereldkampioenschap voetbal met het Nederlands elftal aanbiedingen van meerdere clubs, ook uit Europa. Dat zei de rechtsbuiten woensdag in Thessaloniki, waar hij zich met Oranje voorbereidt op de Nations League-ontmoeting met Griekenland van donderdag.
1 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk gaat donderdag bij het Nederlands elftal in geval van nood rechts centraal in de verdediging spelen. De 35-jarige aanvoerder doet dat liever niet, maar heeft in een gesprek met Xavi Hernández aangegeven daartoe wel bereid te zijn. Dat gaf de Spaanse bondscoach woensdag aan tijdens een persconferentie in Thessaloniki. Oranje speelt donderdag voor de Nations League tegen Griekenland.
1 uur geledenROME (ANP) - Voetbalsters Esmee Brugts en Renee van Asten hebben met FC Barcelona in de Champions League een ruime overwinning geboekt tegen AS Roma. In Rome won de Spaanse titelhouder met 6-0.
1 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández baalt van de vele blessures bij het Nederlands elftal. "We zijn niet echt gelukkig, het is vooral pure pech", zei de Spanjaard op een persconferentie in Thessaloniki, waar Oranje het donderdag in de Nations League opneemt tegen Griekenland.
1 uur geledenOSLO (ANP) - De voetbalsters van Feyenoord en PSV hebben in navolging van Ajax het hoofdtoernooi van de Europa Cup bereikt. Feyenoord verloor met 2-1 bij het Noorse Vålerenga, maar had de eerste wedstrijd in Rotterdam met 4-1 gewonnen. PSV verdedigde met succes een 1-0-voorsprong bij Fortuna Hjørring. Het duel in Denemarken eindigde in 0-0.
1 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Ivan Jovanović van de Griekse voetballers probeert de euforie rond het nationale elftal wat te temperen. "We hebben twee grote overwinningen behaald en de fans blij gemaakt, maar er is nog een lange weg te gaan", sprak de 64-jarige Serviër op een persconferentie in Thessaloniki, waar de Grieken donderdag het Nederlands elftal in de Nations League ontvangen.
3 uur geleden