Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serena Williams vervolgt op Roland Garros haar recordjacht

Serena Williams vervolgt op Roland Garros haar recordjacht

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse tennisster Serena Williams doet mee aan Roland Garros. De 38-jarige Williams bevestigde na haar nederlaag in de halve finales van de US Open tegen Victoria Azarenka dat ze eind deze maand naar Parijs komt voor het Franse grandslamtoernooi op gravel. "Ik ga zeker naar Parijs", zei ze. Williams won Roland Garros drie keer, voor het laatst in 2015.

In New York zag Williams weer een poging mislukken om haar 24e grandslamtitel binnen te halen. Ze behaalde begin 2017 op de Australian Open haar 23e grandslamtitel, nog één minder dan recordhoudster Margaret Court. Williams was op dat moment al zwanger. Na de geboorte van dochter Olympia keerde ze terug op de baan. De afgelopen twee jaar bereikte ze op zowel Wimbledon als de US Open steeds de finale, maar keer op keer greep ze naast titel nummer 24.

"Natuurlijk is het teleurstellend", zei de Amerikaanse na haar nederlaag tegen Azarenka. "Maar aan de andere kant: ik heb gedaan wat ik kon." Williams moest aan het begin van de derde set, toen ze bij een achterstand van 1-0 zelf aan het serveren was, een blessurebehandeling ondergaan. "Ik overstrekte mijn achillespees. Dat deed even echt pijn." Na behandeling kon Williams verder. Ze verloor de game en wist de schade daarna niet meer te repareren.

Meer uit Sport

Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

1 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

3 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

3 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

6 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

6 uur geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

7 uur geleden
Judoka Van Lieshout haalt finale op EK in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.

7 uur geleden