
Serena Williams vervolgt op Roland Garros haar recordjacht
NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse tennisster Serena Williams doet mee aan Roland Garros. De 38-jarige Williams bevestigde na haar nederlaag in de halve finales van de US Open tegen Victoria Azarenka dat ze eind deze maand naar Parijs komt voor het Franse grandslamtoernooi op gravel. "Ik ga zeker naar Parijs", zei ze. Williams won Roland Garros drie keer, voor het laatst in 2015.
In New York zag Williams weer een poging mislukken om haar 24e grandslamtitel binnen te halen. Ze behaalde begin 2017 op de Australian Open haar 23e grandslamtitel, nog één minder dan recordhoudster Margaret Court. Williams was op dat moment al zwanger. Na de geboorte van dochter Olympia keerde ze terug op de baan. De afgelopen twee jaar bereikte ze op zowel Wimbledon als de US Open steeds de finale, maar keer op keer greep ze naast titel nummer 24.
"Natuurlijk is het teleurstellend", zei de Amerikaanse na haar nederlaag tegen Azarenka. "Maar aan de andere kant: ik heb gedaan wat ik kon." Williams moest aan het begin van de derde set, toen ze bij een achterstand van 1-0 zelf aan het serveren was, een blessurebehandeling ondergaan. "Ik overstrekte mijn achillespees. Dat deed even echt pijn." Na behandeling kon Williams verder. Ze verloor de game en wist de schade daarna niet meer te repareren.
Meer uit Sport
TOKIO (ANP) - Femke Bol vond het spannend om de series van de 400 meter horden door te komen op de WK atletiek in Tokio, ook al is ze de torenhoge favoriete voor het goud op het onderdeel. "Het is toch je eerste race met horden in een stadion. Ik weet van tevoren dat ik niet alles hoef te geven en kan sparen op het laatste stuk, maar je moet toch alert zijn en zorgen dat je geen foutjes maakt", zei Bol na haar race, die ze met overmacht won.
2 uur geledenTOKIO (ANP) - Femke Bol is voortvarend begonnen aan haar missie om voor de tweede opeenvolgende keer de wereldtitel te veroveren op de 400 meter horden. De Nederlandse atlete liep op de WK atletiek in Tokio in de eerste van vijf series overtuigend naar de winst in een tijd van 53,75 en plaatste zich voor de halve finales, die voor woensdag op het programma staan.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - De Tanzaniaanse hardloper Alphonce Felix Simbu heeft in Tokio de wereldtitel veroverd op de marathon. Hij wist na een lange eindsprint in het Japan National Stadium de Duitser Amanal Petros praktisch op de finishlijn voorbij te steken. Simbu en Petros kregen dezelfde tijd achter hun naam: 2.09.48.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Michael van Gerwen heeft de World Series of Darts Finals op zijn naam geschreven. De 36-jarige Nederlander rekende in de AFAS Live in Amsterdam af met wereldkampioen Luke Littler: 11-7.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Michael van Gerwen heeft de eindstrijd gehaald bij de World Series of Darts Finals. De 36-jarige Nederlander rekende in de AFAS Live in Amsterdam in de halve finale met 11-6 af met de Noord-Ier Josh Rock.
11 uur geledenMADRID (ANP) - De Deen Jonas Vingegaard heeft na twee eindzeges in de Tour de France ook de Vuelta op zijn erelijst staan. De laatste etappe van de Spaanse rittenkoers, met finish in Madrid, kwam voortijdig tot een einde toen pro-Palestijnse demonstranten in Madrid massaal de weg blokkeerden. De organisatie besloot dat verder fietsen niet meer mogelijk was.
11 uur geledenMADRID (ANP) - De Deen Jonas Vingegaard heeft na twee eindzeges in de Tour de France ook de Vuelta op zijn erelijst staan. De Spaanse rittenkoers kreeg geen feestelijk einde. Pro-Palestijnse demonstranten verhinderden met een blokkade dat de 21e en laatste etappe kon worden uitgereden.
13 uur geleden