Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schuurs naar kwartfinales dubbelspel US Open, Middelkoop klaar

Schuurs naar kwartfinales dubbelspel US Open, Middelkoop klaar

NEW YORK (ANP) - Dubbelspecialiste Demi Schuurs heeft zich verzekerd van een plek in de kwartfinales van de US Open. De nummer 12 van de wereld in het vrouwendubbelspel was samen met haar Tsjechische tennispartner Kveta Peschke met 6-2 7-5 te sterk voor Oksana Kalasjnikova uit Georgië en Alla Koedrjavtseva uit Rusland.

Voor Schuurs en Peschke was het al de zevende zege op rij in New York. Vorige week schreven ze het WTA-toernooi van Cincinnati, dat eenmalig in New York plaatsvond, op hun naam. Bij de laatste acht zijn de ongeplaatste Russinnen Anna Blinkova en Veronika Koedermetova de tegenstandsters. Schuurs is op een grand slam nog nooit verder gekomen dan de kwartfinales.

Matwé Middelkoop wist niet door te dringen tot de kwartfinales. Samen met zijn Braziliaanse partner Marcelo Demoliner was hij kansloos tegen de Britten Neal Skupski en Jamie Murray, de broer van voormalig wereldtopper Andy Murray. Het werd 6-3 6-2.

32 koppels

Middelkoop en Demoliner hadden in de eerste ronde nog een fraaie zege geboekt op Nicolas Mahut en Jan-Lennard Struff. Mahut heeft alle grandslamtoernooien al eens gewonnen.

In verband met het coronavirus doen er slechts 32 koppels mee aan het dubbelspel. Dat is de helft van wat gangbaar is op de grand slams.

Meer uit Sport

Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

3 minuten geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

5 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

18 uur geleden
Pogacar kijkt uit naar historische recordpoging in Parijs-Roubaix

OUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar kijkt na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen uit naar de volgende koers. Over een week kan de Sloveen in Parijs-Roubaix geschiedenis schrijven door als eerste wielrenner ooit alle vijf de zogenoemde monumenten op rij te winnen. "De motivatie is hoog, de druk is laag", grapte Pogacar na de Ronde van Vlaanderen. "Net als de druk in de banden."

19 uur geleden
Vollering moest diep gaan voor zege in Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering moest diep gaan in de finale van de Ronde van Vlaanderen, zei de Nederlandse winnares van de voorjaarsklassieker in het flashinterview na de wedstrijd. "Het was heel zwaar", zei Vollering. "Ik dacht alleen maar, ik moet zo hard mogelijk blijven gaan. Het lijden is eindelijk voorbij."

20 uur geleden
Vollering voegt zich in rijtje Nederlandse winnaars in Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering is zondag de zevende Nederlandse vrouw geworden die de Ronde van Vlaanderen heeft gewonnen. Op de Oude Kwaremont zette ze aan en niemand kon de Europees kampioen volgen. Het is de eerste Nederlandse zege in vijf jaar tijd.

20 uur geleden
Vollering wint voor het eerst Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering (29) heeft de Ronde van Vlaanderen bij de vrouwen gewonnen. De Nederlandse renster van FDJ United - SUEZ was zondag verreweg de sterkste. Het was de eerste keer dat Vollering de Ronde van Vlaanderen won. Een tweede plaats in 2023 was haar beste prestatie tot dusver in de Belgische voorjaarsklassieker. Puck Pieterse werd derde achter Pauline Ferrand-Prévot.

20 uur geleden