Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schuurs naar kwartfinales dubbelspel US Open, Middelkoop klaar

Schuurs naar kwartfinales dubbelspel US Open, Middelkoop klaar

NEW YORK (ANP) - Dubbelspecialiste Demi Schuurs heeft zich verzekerd van een plek in de kwartfinales van de US Open. De nummer 12 van de wereld in het vrouwendubbelspel was samen met haar Tsjechische tennispartner Kveta Peschke met 6-2 7-5 te sterk voor Oksana Kalasjnikova uit Georgië en Alla Koedrjavtseva uit Rusland.

Voor Schuurs en Peschke was het al de zevende zege op rij in New York. Vorige week schreven ze het WTA-toernooi van Cincinnati, dat eenmalig in New York plaatsvond, op hun naam. Bij de laatste acht zijn de ongeplaatste Russinnen Anna Blinkova en Veronika Koedermetova de tegenstandsters. Schuurs is op een grand slam nog nooit verder gekomen dan de kwartfinales.

Matwé Middelkoop wist niet door te dringen tot de kwartfinales. Samen met zijn Braziliaanse partner Marcelo Demoliner was hij kansloos tegen de Britten Neal Skupski en Jamie Murray, de broer van voormalig wereldtopper Andy Murray. Het werd 6-3 6-2.

32 koppels

Middelkoop en Demoliner hadden in de eerste ronde nog een fraaie zege geboekt op Nicolas Mahut en Jan-Lennard Struff. Mahut heeft alle grandslamtoernooien al eens gewonnen.

In verband met het coronavirus doen er slechts 32 koppels mee aan het dubbelspel. Dat is de helft van wat gangbaar is op de grand slams.

Meer uit Sport

Britse tennisser Draper zegt af voor Australian Open

LONDEN (ANP/AFP) - De Britse tennisser Jack Draper mist de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van het jaar. Draper, de nummer 10 van de wereld, komt al niet meer in actie sinds hij zich in augustus terugtrok voor de tweede ronde van de US Open vanwege een armblessure.

3 uur geleden
Schaatser Ariëns wint in Winterswijk eerste natuurijsmarathon

WINTERSWIJK (ANP) - Crispijn Ariëns heeft de eerste marathon op natuurijs van deze winter gewonnen. De wedstrijd vond plaats in Winterswijk. Op schaatsbaan De Witte Poorte was de 36-jarige Brabander na 125 ronden de snelste in een sprint van een kopgroep, die eerder in de wedstrijd het peloton op een ronde had gezet.

4 uur geleden
Schaatsster Schilder wint eerste marathon op natuurijs

WINTERSWIJK (ANP) - Sofia Schilder heeft de eerste marathon op natuurijs van deze winter gewonnen. Schilder was na tachtig ronden op de bevroren piste van ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk de snelste in een massasprint. Lianne van Loon finishte als tweede, net voor Esther Kiel.

6 uur geleden
Schaatser Van de Bunt ook klaar voor ploegenachtervolging

HEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt denkt dat hij op de Winterspelen van Milaan ingezet kan worden op de ploegenachtervolging. De 21-jarige schaatser van Team IKO X2O won op het olympisch kwalificatietoernooi de 5000 meter en verzekerde zich daarmee van deelname aan de Spelen. Mocht hij nodig zijn, dan is hij "er klaar voor", zei hij.

6 uur geleden
Van de Bunt schaatst zonder spanning naar sensatie op OKT

HEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt besefte vlak na zijn zege op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi nog niet helemaal dat hij naar de Spelen van Milaan gaat. De 21-jarige schaatser van Team IKO X2O versloeg met 6.09,30 favorieten als Chris Huizinga en Nederlands kampioen Marcel Bosker en zei onderkoeld dat hij totaal geen spanning had gehad voor de wedstrijd. "Na mijn rit, toen ik moest afwachten, zat mijn hartslag wel boven de 140", gaf hij snel toe.

7 uur geleden
Schaatser Van de Bunt stunt met zege op 5000 meter op OKT

HEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Thialf voor een grote verrassing gezorgd door de 5000 meter te winnen. De 21-jarige schaatser van Team IKO X20 bleef met 6.09,30 Chris Huizinga en Marcel Bosker voor. Van de Bunt versloeg in zijn rit Jorrit Bergsma, die als vierde finishte in 6.14,31.

8 uur geleden
Schulting verrast zichzelf met tweede plaats op 1000 meter op OKT

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft zichzelf verrast met haar tweede plaats op de 1000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi. Ze eindigde met 1.14,71 meteen achter winnares Femke Kok. "Ik had een bijzonder slecht seizoen gereden tot nu toe, maar het bewijst wel dat alles wat je in het verleden hebt gedaan totaal geen garantie biedt voor de toekomst. Dat is zo als je het goed hebt gedaan en als je het slecht hebt gedaan."

8 uur geleden