Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Samenwerkingsovereenkomst bouw 200 woningen Sint Laurens getekend

Samenwerkingsovereenkomst bouw 200 woningen Sint Laurens getekend

MIDDELBURG - Heijmans, gemeente Middelburg en Woongoed Middelburg hebben een samenwerkingsovereenkomst getekend voor de ontwikkeling van circa 200 woningen in het uitbreidingsgebied ten noorden van Sint Laurens. De Gemeente Middelburg heeft de wens om in de nieuwe wijk een divers aanbod van woningen te realiseren waaronder sociale huur en betaalbare koop. De verdeling van het woningprogramma volgt daarbij de verdeling zoals afgesproken in de Zeeuwse Woondeal. 30% sociale huisvesting, 30% betaalbare koop- of huurwoningen, 30% vrije sector koopwoningen en 10% vrije kavels.Heijmans verkoopt en ontwikkelt de koopwoningen. Woongoed is verantwoordelijk voor de sociale woningen en de gemeente verkoopt de vrije kavels. De eerstvolgende stap is om een stedenbouwkundig plan verder te ontwikkelen. De verwachting is dat in 2027 gestart kan worden met de bouw van de eerste woningen.

Meer uit Middelburg

Fietser gewond bij aanrijding met auto in Middelburg

MIDDELBURG - In de Koningin Julianastraat in Middelburg is woensdagavond een fietser in botsing gekomen met een auto. De fiets raakte hierbij beschadigd.

2 uur geleden
Veerse kinderburgemeester Max neemt afscheid na onvergetelijk jaar

DOMBURG - Op 12 juni nam Max Huiszoon afscheid als eerste kinderburgemeester van de gemeente Veere. 

15 uur geleden
Fiets 5 juli de gezellige Benefiet Tour Walcheren

WALCHEREN - Op 5 juli organiseert de Rotary Club Walcheren weer de gezellige fietstour over Walcheren. De route kan ook per brommer of auto worden gemaakt. 

18 uur geleden
Onderzoek naar chemicaliën in Klarenbeek; twee Middelburgers opgepakt

MIDDELBURG - De politie heeft maandag twee Middelburgers opgepakt op verdenking van het produceren van synthetische drugs in een pand aan de President Wilsonlaan in Middelburg. Op deze locatie vond de politie tientallen lege en halfvolle vaten van 25 en 60 liter jerrycans met (restanten) geelkleurige en zuurrokende vloeistoffen. 

22 uur geleden
Zeeuwse Zonnige Zomeravonden bij sterrenwacht Middelburg

MIDDELBURG - De jaarlijkse Zeeuwse Zonnige Zomeravonden bij de sterrenwacht in Middelburg beginnen woensdag. Dit zijn thema-avonden over de relatie tussen de zon en de aarde.

1 dag geleden
Naamswijziging: Agridienst wordt TOPS

Agridienst wordt TOPS: klaar voor de toekomst met een nieuwe naam 

1 dag geleden
Toekomstperspectief Zeeland 2050 aangeboden in Den Haag

MIDDELBURG - Zeeuwse bestuurders overhandigen woensdag het kabinet in Den Haag het Toekomstperspectief Zeeland 2050.

1 dag geleden