Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ronaldo traint niet en mist mogelijk duels Nations League

Ronaldo traint niet en mist mogelijk duels Nations League

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo moet mogelijk de twee aanstaande duels van Portugal in de Nations League aan zich voorbij laten gaan. De 35-jarige sterspeler ondervindt hinder van een voetblessure en sloeg om die reden opnieuw de training over.

"Onze aanvoerder heeft een infectie in zijn rechtervoet en wordt momenteel behandeld met antibiotica", aldus de Portugese voetbalbond. Ronaldo deed alleen krachttraining. Woensdag ontbrak de aanvaller van Juventus ook al op het veld.

Portugal neemt het zaterdag thuis op tegen Kroatië en wacht drie dagen later een uitwedstrijd in Zweden. Vorig jaar won Portugal de Nations League door Oranje in de finale met 1-0 te verslaan.

Vorige week maakte Ronaldo bekend dat hij bij Juventus blijft. "Terwijl ik me op mijn derde seizoen als Juventus-speler voorbereid, zijn mijn ambities hoger dan ooit tevoren", schreef hij op social media.

Van de geblesseerde Renato Sanches is al zeker dat hij niet van de partij is bij de eerste twee duels van Portugal in de Nations League.

Meer uit Voetbal

Ronaldo verlaat selectie Portugal dag voor duel met Denemarken

KOPENHAGEN (ANP/AFP) - Vedette Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van het Portugese elftal verlaten een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Denemarken. De 41-jarige voetballer heeft dat gedaan na uitspraken van bondscoach Jorge Jesus op de persconferentie, die eerder zei dat er niets aan de hand was.

49 minuten geleden
Summerville over transfer naar Al-Hilal: alles klopte daar

THESSALONIKI (ANP) - Crysencio Summerville kreeg na het voorbije wereldkampioenschap voetbal met het Nederlands elftal aanbiedingen van meerdere clubs, ook uit Europa. Dat zei de rechtsbuiten woensdag in Thessaloniki, waar hij zich met Oranje voorbereidt op de Nations League-ontmoeting met Griekenland van donderdag.

1 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk bij nood rechts centraal in de verdediging

THESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk gaat donderdag bij het Nederlands elftal in geval van nood rechts centraal in de verdediging spelen. De 35-jarige aanvoerder doet dat liever niet, maar heeft in een gesprek met Xavi Hernández aangegeven daartoe wel bereid te zijn. Dat gaf de Spaanse bondscoach woensdag aan tijdens een persconferentie in Thessaloniki. Oranje speelt donderdag voor de Nations League tegen Griekenland.

1 uur geleden
Brugts en Van Asten winnen met FC Barcelona ruim bij AS Roma

ROME (ANP) - Voetbalsters Esmee Brugts en Renee van Asten hebben met FC Barcelona in de Champions League een ruime overwinning geboekt tegen AS Roma. In Rome won de Spaanse titelhouder met 6-0.

1 uur geleden
Xavi baalt van vele blessures bij Oranje: het zit ons niet mee

THESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández baalt van de vele blessures bij het Nederlands elftal. "We zijn niet echt gelukkig, het is vooral pure pech", zei de Spanjaard op een persconferentie in Thessaloniki, waar Oranje het donderdag in de Nations League opneemt tegen Griekenland.

1 uur geleden
Voetbalsters Feyenoord en PSV naar hoofdtoernooi Europa Cup

OSLO (ANP) - De voetbalsters van Feyenoord en PSV hebben in navolging van Ajax het hoofdtoernooi van de Europa Cup bereikt. Feyenoord verloor met 2-1 bij het Noorse Vålerenga, maar had de eerste wedstrijd in Rotterdam met 4-1 gewonnen. PSV verdedigde met succes een 1-0-voorsprong bij Fortuna Hjørring. Het duel in Denemarken eindigde in 0-0.

1 uur geleden
Griekse bondscoach probeert euforie na sterke start te temperen

THESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Ivan Jovanović van de Griekse voetballers probeert de euforie rond het nationale elftal wat te temperen. "We hebben twee grote overwinningen behaald en de fans blij gemaakt, maar er is nog een lange weg te gaan", sprak de 64-jarige Serviër op een persconferentie in Thessaloniki, waar de Grieken donderdag het Nederlands elftal in de Nations League ontvangen.

3 uur geleden