Rallykampioen Ogier wil nog niet stoppen
TALLINN (ANP) - Zesvoudig wereldkampioen rallyrijden Sébastien Ogier wil zijn afscheid met een jaar uitstellen. De Fransman zou eigenlijk na dit jaar stoppen, maar het "bizarre" seizoen vanwege het coronavirus heeft hem sterk aan het twijfelen gebracht. Dat zei de coureur van Toyota bij de hervatting van het WK rally in Estland.
"Op zich ben ik er klaar voor om iets anders te gaan doen in mijn leven, want de lange pauze is me goed bevallen. Maar aan de andere kant wil ik niet na zo'n vreemd en ingekort seizoen ermee ophouden", aldus de 36-jarige Ogier. "Het zou mooi zijn nog een normaal seizoen door te gaan. Toyota staat er positief tegenover en we zijn nu de deal aan het afronden."
Ogier, die van 2013 tot en met 2018 de wereldtitel veroverde, leidt het klassement van dit jaar, dat in maart werd afgebroken na drie rally's. Er staan voor de rest van het jaar nog vier rally's op de kalender.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/AFP) - Alexander Zverev is opgelucht dat hij zich sinds zondag eindelijk winnaar van een grandslamtoernooi mag noemen. "We hebben nederlagen geleden, we zijn soms ook verliezers geweest op de belangrijkste momenten. Maar uiteindelijk zijn we nu grandslamkampioenen en dat is wat telt", sprak de Duitser na zijn zege op de Italiaan Flavio Cobolli in de finale van Roland Garros tot zijn begeleiders op de tribune.
6 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.
7 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.
7 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
8 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
9 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
9 uur geleden