Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rallykampioen Ogier wil nog niet stoppen

Rallykampioen Ogier wil nog niet stoppen

TALLINN (ANP) - Zesvoudig wereldkampioen rallyrijden Sébastien Ogier wil zijn afscheid met een jaar uitstellen. De Fransman zou eigenlijk na dit jaar stoppen, maar het "bizarre" seizoen vanwege het coronavirus heeft hem sterk aan het twijfelen gebracht. Dat zei de coureur van Toyota bij de hervatting van het WK rally in Estland.

"Op zich ben ik er klaar voor om iets anders te gaan doen in mijn leven, want de lange pauze is me goed bevallen. Maar aan de andere kant wil ik niet na zo'n vreemd en ingekort seizoen ermee ophouden", aldus de 36-jarige Ogier. "Het zou mooi zijn nog een normaal seizoen door te gaan. Toyota staat er positief tegenover en we zijn nu de deal aan het afronden."

Ogier, die van 2013 tot en met 2018 de wereldtitel veroverde, leidt het klassement van dit jaar, dat in maart werd afgebroken na drie rally's. Er staan voor de rest van het jaar nog vier rally's op de kalender.

Meer uit Sport

Shorttracker Melle van 't Wout op WK uitgeschakeld op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout is op de WK shorttrack in Montreal uitgeschakeld in de heats van de 500 meter. De 26-jarige shorttracker, die op de Olympische Spelen in Milaan zilver won op deze afstand, liep tegen een diskwalificatie aan.

35 minuten geleden
Colombiaan Tejada bezorgt XDS Astana tweede zege in Parijs-Nice

APT (ANP) - Wielrenner Harold Tejada uit Colombia heeft de zesde etappe in Parijs-Nice op zijn naam geschreven. De Colombiaan van XDS Astana ontsnapte in de rit van Barbentane naar Apt over 179,3 kilometer in de slotkilometers uit de groep met favorieten en bleef die voor. Dorian Godon uit Frankrijk werd tweede en de Brit Lewis Askey kwam als derde binnen.

2 uur geleden
Sky: Formule 1 schrapt races in Bahrein en Saudi-Arabië

BERLIJN (ANP/DPA) - De Formule 1-races in Bahrein en Saudi-Arabië zijn geannuleerd. Dat stelt de Duitse betaalzender Sky volgens DPA. De GP's stonden voor 12 en 19 april op de kalender, maar gaan vanwege de oorlog in het Midden-Oosten niet door.

2 uur geleden
Judobond met tien judoka's naar EK in Georgië

NIEUWEGEIN (ANP) - De judobond (JBN) gaat met tien judoka's naar het Europees kampioenschap, dat plaatsvindt van 16 tot en met 19 april in de Georgische hoofdstad Tbilisi. Het team bestaat uit zeven vrouwen en drie mannen.

2 uur geleden
Team Essent legt schaatsster Daleman vast tot zomer 2028

HEERENVEEN (ANP) - Team Essent heeft schaatsster Angel Daleman tot de zomer van 2028 vastgelegd. De ploeg van Sven Kramer en Jac Orie heeft het contract van de 18-jarige schaatsster, dat nog liep tot 2027, opengebroken en verlengd.

2 uur geleden
Zitskiër De Langen wint zilveren medaille op de reuzenslalom

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Niels de Langen (27) heeft vrijdag een zilveren medaille gewonnen op de reuzenslalom bij de Paralympische Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Het goud was voor de Italiaan René de Silvestro. Thijn Speksnijder werd elfde.

3 uur geleden
Skiër Odermatt wint wereldbeker voor vijfde keer op rij

COURCHEVEL (ANP/AFP/DPA) - Skiër Marco Odermatt heeft zich vrijdag voor de vijfde achtereenvolgende keer verzekerd van de algemene wereldbekertitel. De Zwitser eindigde op de afdaling in Courchevel als derde. De zege ging naar de Oostenrijker Vincent Kriechmayr.

5 uur geleden