Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Raketten treffen Noord-Israëlische stad Haifa

Raketten treffen Noord-Israëlische stad Haifa

TEL AVIV (ANP/DPA) - Vanuit Libanon zijn ongeveer 105 raketten afgevuurd op het noorden van Israël en in het bijzonder op Haifa, aldus het Israëlische leger. De meeste raketten zouden zijn onderschept, maar sommige projectielen raakten buitenwijken van Israëls op twee na grootste stad.

Zeker een persoon raakte lichtgewond door scherven. De krant Times of Israel spreekt over de grootste raketaanval op de stad sinds de Libanese beweging Hezbollah een jaar geleden begon met het beschieten van het noorden van Israël. Op video's die door de krant werden gepubliceerd, is schade te zien aan huizen en auto's.

Meer uit Buitenland

Artemis II-missie onderweg naar de maan: 'Het is fenomenaal'

HOUSTON (ANP) - De vier astronauten van de Artemis II-missie hebben inmiddels de baan om de aarde verlaten en zijn op weg naar de maan. Dat meldt het Amerikaanse ruimtevaartagentschap NASA donderdag.

1 uur geleden
Cuba kondigt vrijlating van tweeduizend gevangenen aan

HAVANA (ANP) - Cuba heeft donderdag aangekondigd dat het vanwege Pasen 2010 gevangenen vrijlaat, zo melden Cubaanse staatsmedia. Het is de tweede keer dit jaar dat het land een amnestie voor gevangenen aankondigt.

1 uur geleden
Israëlische leger meldt Iraanse raketaanval

TEL AVIV (ANP) - Israëlische luchtverdedigingssystemen zijn in actie gekomen om vanuit Iran afgevuurde raketten neer te halen. Dat meldt het Israëlische leger vrijdag.

2 uur geleden
Amerikaanse experts: aanvallen op Iran mogelijk oorlogsmisdaden

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse aanvallen op Iran komen mogelijk neer op oorlogsmisdaden. Dat schrijven meer dan honderd deskundigen op het gebied van internationaal recht in de Verenigde Staten in een donderdag gepubliceerde open brief.

2 uur geleden
Stedenbouwkundige commissie keurt omstreden balzaal Trump goed

WASHINGTON (ANP) - Het project voor de balzaal in het Witte Huis van de Amerikaanse president Donald Trump is donderdag goedgekeurd door de stedenbouwkundige autoriteiten in Washington.

2 uur geleden
Groen licht voor Artemis II om vaart te zetten richting maan

HOUSTON (ANP) - De vier astronauten van de Artemis II-maanmissie hebben donderdag toestemming gekregen van de NASA om met hun Orion-ruimteschip naar de maan te trekken. Dat meldt het Amerikaanse ruimtevaartagentschap donderdag.

4 uur geleden
Stafchef Amerikaans leger treedt met onmiddellijke ingang af

WASHINGTON (ANP) - De stafchef van het Amerikaanse leger Randy George treedt met onmiddellijke ingang af. Dat meldt een woordvoerder van het Pentagon donderdag op X.

4 uur geleden