
Racoon geeft concert vanuit Paleis Soestdijk
GOES - Racoon geeft zondag 5 juli om 19.00 uur een concert via livestream vanuit Paleis Soestdijk.
De Goese band doet dat in samenwerking met concertorganisator Royal Park Live.
Racoon zou vrijdag 10 juli in de tuin van het paleis een uitverkocht optreden geven, maar dat is vanwege de coronacrisis verplaatst naar vrijdag 9 juli volgend jaar.
Stuczaal
Racoon speelt in de Stuczaal van het paleis. “Een unieke locatie voor een bijzonder concert.”
Voorprogramma
Het is een volledig concert. Na afloop kunnen mensen vragen stellen aan de band. Het voorprogramma bestaat uit een rondleiding door het paleis. “We hebben ongelofelijk veel zin om weer op te treden. En dat dit kan op zo’n mooie locatie waar door de eeuwen heen geschiedenis is geschreven, maakt dit concert bijzonder. Alles via een livestream naar jullie toe, thuis op de bank met familie, vrienden en een drankje erbij”, zegt zanger Bart van der Weide op Facebook.
Kaartjes
Voor de livestream zijn kaartjes te koop op de website van Royal Park Live.
Meer uit Middelburg
ZOUTELANDE - Ook dit jaar organiseert Stichting Zwemmen Langs Walcheren weer een reeks spectaculaire zeezwemtochten langs de kust van Walcheren. Voor liefhebbers van openwaterzwemmen zijn deze tochten inmiddels een vaste zomerse traditie - en 2025 belooft opnieuw een sportief zwemseizoen te worden.
3 minuten geledenVEERE - De politie doet onderzoek naar mogelijk alcoholgebruik bij het verkeersongeval op de Polredijk in Veere zaterdagavond. Het onderzoek kan enkele weken duren.
1 uur geledenMIDDELBURG - Bløf trapt haar nieuwe 'Vreemde Wegen Tour 2025' af in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg. De Zeeuwse band treedt hier op zondag 24 augustus op.
3 uur geledenOOSTKAPELLE - Een persoon is dinsdag per ambulance naar het ziekenhuis gebracht na een medische noodsituatie rond de middag in de Dorpsstraat in Oostkapelle.
1 dag geledenMIDDELBURG - Op zondag 6 juli vond in de Engelse Kerk Middelburg de feestelijke opening plaats van de tweede tentoonstellingsmaand van Zicht op Zeeland. De bezoekers genoten zichtbaar van de kunst, de sfeer en de ontmoetingen. De expositie is iedere dag, behalve maandag, geopend van 11.00-17.00 uur. Toegang is gratis.
1 dag geledenMIDDELBURG - Een man (20) uit het Belgische Sint-Niklaas is in de nacht van zondag op maandag opgepakt, omdat hij een bivakmuts droeg en een wapen bij zich had.
1 dag geledenMIDDELBURG - Temidden van alle kinderen namen juf Magda en juf Ineke afscheid van basisschool Cypressenhof in Middelburg-Zuid.
2 dagen geleden