Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Palace wint nipt maar raakt Van Aanholt kwijt

Palace wint nipt maar raakt Van Aanholt kwijt

LONDEN (ANP) - Crystal Palace heeft de plek in de subtop van de Premier League verstevigd door op eigen veld een kleine zege te boeken op Bournemouth: 1-0. De thuisploeg speelde ruim zeventig minuten met een man minder.

Mamadou Sakho werd bij Crystal Palace in de 19e minuut weggestuurd wegens een harde overtreding. Tien minuten later moest Patrick van Aanholt het veld verlaten met een blessure, vermoedelijk een hamstringblessure.

Zonder Sakho bleef Palace gevaarlijk. Jeffrey Schlupp, uitgerekend de vervanger van Van Aanholt, maakte een kwartier voor tijd na een solo het doelpunt.

Crystal Palace staat voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, boven Tottenham Hotspur, Arsenal en Manchester United. Die drie clubs komen woensdag nog in actie. Bournemouth, waar aanvoerder Nathan Aké de hele wedstrijd speelde en Arnaut Danjuma Groeneveld na een uur werd gewisseld, staat in de middenmoot: twaalfde.

Meer uit Voetbal

AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

9 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

9 uur geleden
Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

10 uur geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

10 uur geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

11 uur geleden
'Herdenkingsmoment' bij Fortuna voor eerste wedstrijd nieuwe jaar

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.

11 uur geleden
PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

16 uur geleden