Organisatie US Open trekt Mladenovic terug uit dubbelspel
NEW YORK (ANP) - De organisatie van de US Open heeft de Franse tennisster Kristina Mladenovic teruggetrokken uit het dubbelspel. Mladenovic moet volgens gezondheidsinstanties in quarantaine omdat ze in nauw contact is geweest met landgenoot Benoît Paire, die eerder positief testte op het coronavirus en niet mocht deelnemen aan de US Open.
De 27-jarige Mladenovic was samen met de Hongaarse Timea Babos als eerste geplaatst. Het duo had al een partij gewonnen. Mladenovic en Babos pakten begin dit jaar de dubbeltitel op de Australian Open.
"De USTA is verplicht om de regels van de staat op te volgen; alle personen die in aanraking zijn geweest met de geïnfecteerde speler moeten op hun hotelkamer in zelfisolatie voor het restant van hun quarantaineperiode", meldt de Amerikaanse tennisbond in een verklaring.
Mladenovic mocht eerder wel gewoon meedoen aan het enkelspel. Net als enkele andere Franse tennissers kreeg ze na het contact met Paire een aantal beperkingen opgelegd en leefde ze in een bubbel in een reeds bestaande bubbel. Ze beschreef het na het verlies in de tweede ronde als een nachtmerrie. "We hebben geen bewegingsvrijheid, geen identiteit, niets. Ik heb de indruk dat we gevangenen zijn, een soort criminelen. We zijn machteloos. Als ik vooraf had geweten dat de consequenties zo groot zouden zijn, had ik hier nooit meegedaan", liet ze optekenen.
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.
7 uur geledenHAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.
9 uur geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
10 uur geledenKORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.
10 uur geledenHAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).
10 uur geledenSANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.
12 uur geledenCALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.
15 uur geleden