Organisatie US Open trekt Mladenovic terug uit dubbelspel
NEW YORK (ANP) - De organisatie van de US Open heeft de Franse tennisster Kristina Mladenovic teruggetrokken uit het dubbelspel. Mladenovic moet volgens gezondheidsinstanties in quarantaine omdat ze in nauw contact is geweest met landgenoot Benoît Paire, die eerder positief testte op het coronavirus en niet mocht deelnemen aan de US Open.
De 27-jarige Mladenovic was samen met de Hongaarse Timea Babos als eerste geplaatst. Het duo had al een partij gewonnen. Mladenovic en Babos pakten begin dit jaar de dubbeltitel op de Australian Open.
"De USTA is verplicht om de regels van de staat op te volgen; alle personen die in aanraking zijn geweest met de geïnfecteerde speler moeten op hun hotelkamer in zelfisolatie voor het restant van hun quarantaineperiode", meldt de Amerikaanse tennisbond in een verklaring.
Mladenovic mocht eerder wel gewoon meedoen aan het enkelspel. Net als enkele andere Franse tennissers kreeg ze na het contact met Paire een aantal beperkingen opgelegd en leefde ze in een bubbel in een reeds bestaande bubbel. Ze beschreef het na het verlies in de tweede ronde als een nachtmerrie. "We hebben geen bewegingsvrijheid, geen identiteit, niets. Ik heb de indruk dat we gevangenen zijn, een soort criminelen. We zijn machteloos. Als ik vooraf had geweten dat de consequenties zo groot zouden zijn, had ik hier nooit meegedaan", liet ze optekenen.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
4 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
7 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
12 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
2 dagen geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden