Organisatie US Open trekt Mladenovic terug uit dubbelspel
NEW YORK (ANP) - De organisatie van de US Open heeft de Franse tennisster Kristina Mladenovic teruggetrokken uit het dubbelspel. Mladenovic moet volgens gezondheidsinstanties in quarantaine omdat ze in nauw contact is geweest met landgenoot Benoît Paire, die eerder positief testte op het coronavirus en niet mocht deelnemen aan de US Open.
De 27-jarige Mladenovic was samen met de Hongaarse Timea Babos als eerste geplaatst. Het duo had al een partij gewonnen. Mladenovic en Babos pakten begin dit jaar de dubbeltitel op de Australian Open.
"De USTA is verplicht om de regels van de staat op te volgen; alle personen die in aanraking zijn geweest met de geïnfecteerde speler moeten op hun hotelkamer in zelfisolatie voor het restant van hun quarantaineperiode", meldt de Amerikaanse tennisbond in een verklaring.
Mladenovic mocht eerder wel gewoon meedoen aan het enkelspel. Net als enkele andere Franse tennissers kreeg ze na het contact met Paire een aantal beperkingen opgelegd en leefde ze in een bubbel in een reeds bestaande bubbel. Ze beschreef het na het verlies in de tweede ronde als een nachtmerrie. "We hebben geen bewegingsvrijheid, geen identiteit, niets. Ik heb de indruk dat we gevangenen zijn, een soort criminelen. We zijn machteloos. Als ik vooraf had geweten dat de consequenties zo groot zouden zijn, had ik hier nooit meegedaan", liet ze optekenen.
Meer uit Sport
PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
46 minuten geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
1 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
2 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
3 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
8 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
8 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
18 uur geleden