Opnieuw test speler Lyon positief op coronavirus
LYON (ANP) - Voor de tweede keer in korte tijd is een speler van voetbalclub Lyon positief bevonden op het nieuwe coronavirus. Dat melden Franse media. Lyon trainde de afgelopen dagen al in kleine groepen, om het risico op verspreiding na een eerste positief geval zo klein mogelijk te houden.
Bij Lyon, onlangs halve finalist in de Champions League, spelen de Nederlanders Kenny Tete en Memphis Depay. Ze verblijven momenteel op trainingskamp met het Nederlands elftal in Zeist, in voorbereiding op twee wedstrijden in de Nations League.
De eerste speler van Lyon die positief testte was Houssem Aouar, die net was opgeroepen voor de selectie van het Franse nationale elftal. De eerstvolgende competitiewedstrijd van Lyon is volgende week vrijdag bij Bordeaux.
Meer uit Voetbal
BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
8 minuten geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
41 minuten geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.
3 uur geledenBERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.
4 uur geledenNYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.
4 uur geledenMAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.
4 uur geleden