Opnieuw test speler Lyon positief op coronavirus
LYON (ANP) - Voor de tweede keer in korte tijd is een speler van voetbalclub Lyon positief bevonden op het nieuwe coronavirus. Dat melden Franse media. Lyon trainde de afgelopen dagen al in kleine groepen, om het risico op verspreiding na een eerste positief geval zo klein mogelijk te houden.
Bij Lyon, onlangs halve finalist in de Champions League, spelen de Nederlanders Kenny Tete en Memphis Depay. Ze verblijven momenteel op trainingskamp met het Nederlands elftal in Zeist, in voorbereiding op twee wedstrijden in de Nations League.
De eerste speler van Lyon die positief testte was Houssem Aouar, die net was opgeroepen voor de selectie van het Franse nationale elftal. De eerstvolgende competitiewedstrijd van Lyon is volgende week vrijdag bij Bordeaux.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
5 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
6 uur geleden