Openingsduel hockeysters Amsterdam uitgesteld na besmettingen
AMSTERDAM (ANP) - De eerste competitiewedstrijd van de hockeysters van Amsterdam is uitgesteld vanwege een aantal coronabesmettingen binnen de ploeg. Drie hockeysters hebben positief getest, drie andere zijn op advies van de medische staf uit voorzorg in quarantaine gegaan.
De Nederlandse hockeybond KNHB heeft op verzoek van Amsterdam de wedstrijd tegen HGC, die zondag zou worden gespeeld, uitgesteld. Het duel is nu ingepland op komende woensdag (9 september).
De KNHB had een dag eerder aanvullende bepalingen opgenomen in het bondsreglement. Daarin staat dat clubs het verzoek kunnen doen een wedstrijd uit te stellen als minimaal zes spelers vanwege het coronavirus niet kunnen hockeyen. "De KNHB streeft ernaar om gedurende het seizoen 2020-2021 een volledig competitieprogramma af te werken", aldus de bond. Voor zondag staan nu nog vijf wedstrijden op het programma in de hoofdklasse voor vrouwen, bij de mannen zes.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
8 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
8 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
11 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
12 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden