Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

OnlyFans-eigenaar Leonid Radvinsky (43) overleden

OnlyFans-eigenaar Leonid Radvinsky (43) overleden

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - De eigenaar van de populaire erotische filmpjessite OnlyFans, Leonid Radvinsky, is op 43-jarige leeftijd overleden aan kanker. Dat maakte het in Londen gevestigde moederbedrijf Fenix International maandag bekend. Radvinsky was eigenaar van Fenix International.

OnlyFans werd in 2016 opgericht door de Britse vader en zoon Guy en Tim Stokely. Radvinsky nam in 2018 een meerderheidsbelang in het platform. Hij werd geboren in de Oekraïense havenstad Odesa. Toen hij een kind was, verhuisde zijn familie naar het Amerikaanse Chicago. De meest recente verblijfplaats van Radvinsky zou Florida zijn geweest.

Eerder dit jaar werd nog door verschillende media gemeld dat OnlyFans gesprekken voerde met de investeringsmaatschappij Architect Capital over de verkoop van een meerderheidsbelang in het hoofdzakelijk op pornografie gerichte videoplatform. Daarbij zou het bedrijf worden gewaardeerd op zo'n 5,5 miljard dollar, inclusief schulden.

Goede doelen

OnlyFans stelt in een verklaring dat Radvinsky op vreedzame wijze is overleden na een lange strijd tegen kanker en dat zijn familie om privacy vraagt. OnlyFans zegt ook dat hij veel goede doelen heeft gesteund, waaronder op het gebied van kanker.

Zogenoemde 'creators' kunnen op OnlyFans filmpjes en foto's plaatsen voor hun volgers en daar geld voor vragen. Dat waren er vorig boekjaar 4,6 miljoen, van wie een groot deel beelden plaatst die seksueel van aard zijn. OnlyFans ontvangt daarvoor een commissie van 20 procent. Het aantal volgers van die creators was 377 miljoen.

OnlyFans is bezig zich meer te richten op niet-seksuele inhoud. Het platform heeft zijn netwerk van komieken, chef-koks, personal trainers en andere creatieve mensen uitgebreid om meer gebruikers aan te trekken.

Meer uit Financieel

Duitse bedrijven naar Russisch forum, na vier jaar afwezigheid

BERLIJN (ANP) - Vertegenwoordigers uit het Duitse bedrijfsleven bezoeken binnenkort een economisch forum in de Russische stad Sint-Petersburg, na vier jaar afwezigheid door de oorlog in Oekraïne. Dat meldt het Duitse persbureau dpa.

3 uur geleden
Vakbonden en werkgevers zoeken buiten kabinet om naar oplossingen

DEN HAAG (ANP) - Vakbonden en werkgevers tasten af of zij samen, buiten het kabinet om, oplossingen kunnen bedenken voor de arbeidsmarkt en de economie. Dat bevestigen ingewijden zondag na berichtgeving door De Telegraaf.

8 uur geleden
Bloomberg: EU overweegt bevriezing prijsplafond Russische olie

BRUSSEL (ANP) - De Europese Unie overweegt een tijdelijke bevriezing van het prijsplafond voor Russische olie nu de oorlog in het Midden-Oosten de vierde maand ingaat. Dat meldt persbureau Bloomberg op basis van ingewijden. Dit om te voorkomen dat de sanctiemaatregel tegen Rusland aan kracht verliest door de gestegen olieprijzen.

8 uur geleden
China dreigt met tegenmaatregelen bij nieuwe EU-handelsstappen

BEIJING (ANP/BLOOMBERG) - China heeft dit weekend gewaarschuwd dat het "resoluut" zal terugslaan als de Europese Unie met nieuwe beperkende handelsmaatregelen komt. De uitspraak is een reactie op een conclusie van de Europese Commissie op vrijdag dat de huidige handelsrelatie met China niet houdbaar is.

10 uur geleden
Luchtvaartbranche VS vreest chaos bij stop grenscontroles

WASHINGTON (ANP/RTR) - Het stopzetten van grenscontroles op grote Amerikaanse luchthavens kan leiden tot chaos. Daarvoor waarschuwen grote luchtvaartmaatschappijen en reis- en bedrijfsorganisaties in de Verenigde Staten. Ze vrezen dat duizenden toeristen en terugkerende Amerikanen kunnen stranden en belangrijke vrachtzendingen niet kunnen worden geleverd.

1 dag geleden
Brussel komt woensdag met pakket nieuwe techmaatregelen

BRUSSEL (ANP/AFP) - Brussel presenteert woensdag een pakket met nieuwe regels voor chips, cloudcomputing en AI. Daarmee wil de Europese Unie voor deze technologieën minder afhankelijk worden van landen als de Verenigde Staten en "haar plaats in de wereldwijde race om geo-economische macht heroveren". Dat komt naar voren uit een conceptdocument dat persbureau AFP heeft ingezien.

1 dag geleden
VS verzetten zich tegen terugbetaling onwettige importheffingen

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse regering verzet zich tegen de terugbetaling van de onwettig verklaarde importheffingen van president Donald Trump. Het ministerie van Justitie zegt in beroep te gaan tegen een rechterlijk bevel dat de douane verplicht alle geïnde importheffingen die onder de uitspraak van het Hooggerechtshof vallen, opnieuw te berekenen. De stap leidt mogelijk tot juridische chaos bij het claimproces.

1 dag geleden