Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ondernemers kunnen met sealbags ook naar kantoren Travelex

Ondernemers kunnen met sealbags ook naar kantoren Travelex

AMSTERDAM (ANP) - Ondernemers die geld willen storten met een sealbag kunnen dit ook doen bij Travelex dat circa vijftig kantoren heeft in Nederland. Het moederbedrijf van de vroegere Grenswisselkantoren zet de stap nadat bekend werd dat banken alle ruim vijfhonderd geldstortautomaten voor sealbags uitzetten vanwege een nieuwe plofkraakvariant.

Travelex voerde hierover overleg met VTS Waardetransport. Een ondernemer kan de sealbag afgeven op Travelex-kantoren, waarna het geld zal worden afgehaald door waardetransporten. Dat zou ook kosten kunnen besparen voor ondernemers omdat geld in bulk wordt getransporteerd. Volgens de partijen mogen ondernemers in coronatijd niet de dupe worden van de maatregel door de banken die volgt op advies van de politie.

Directeur Ron Mazer van VTS Waardetransport zegt dat alle kantoren van Travelex openstaan voor grote en kleine bedragen van ondernemers. De veiligheid is volgens hem gewaarborgd. Het is wel belangrijk om vooraf contact op te nemen met Travelex over stortingen.

Bij de nieuwe plofkraakvariant kunnen er niet-ontplofte explosieven achterblijven en dat is gevaarlijk voor gebruikers van de apparaten en voorbijgangers. Ondernemers kunnen nog wel naar geldstortautomaten die in bankkantoren zelf staan. Naar schatting zijn het er meer dan duizend. Ze kunnen ook gebruikmaken van de beveiligde afstortservice van een waardetransporteur.

Meer uit Financieel

Zaterdag topdrukte in kerstbomenverkoop direct na Sinterklaas

HAREN (ANP) - Kerstboomverkopers houden zaterdag rekening met topdrukte. Of dat de opmaat is naar betere verkopen dan vorig jaar, is nog wel afwachten. Daarover lijken grote spelers in de kerstbomenmarkt van mening te verschillen.

48 minuten geleden
Netflix lager op Wall Street na megaovername Warner Bros.

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met kleine winsten gesloten. Netflix stond echter bij de verliezers op Wall Street. De streamingdienst neemt de film- en tv-studio's en het streamingplatform HBO Max over van Warner Bros. Discovery. Netflix krijgt daarmee een van de oudste en bekendste studio's van Hollywood in handen.

10 uur geleden
WSJ: waardering ruimtevaartbedrijf SpaceX naar 800 miljard dollar

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - SpaceX, het commerciƫle ruimtevaartbedrijf van Elon Musk, voert gesprekken over een aandelenverkoop door insiders waarbij de onderneming gewaardeerd zou worden op 800 miljard dollar. Dat meldt zakenkrant The Wall Street Journal op basis van bronnen.

11 uur geleden
Topman BASF ziet geen de-industrialisatie in Duitsland

LUDWIGSHAFEN (ANP/DPA) - De topman van het Duitse chemieconcern BASF ziet geen tekenen van de-industrialisatie van Duitsland ondanks de moeilijke marktomstandigheden voor veel Duitse industriebedrijven. Dat zei bestuursvoorzitter Markus Kamieth van het grootste chemiebedrijf ter wereld in een interview met zakenkrant Handelsblatt. Eerder deze week zei de invloedrijke lobbygroep BDI nog dat de neergang van de industrie structureel begint te worden.

13 uur geleden
Amsterdamse AEX sluit vrijwel onveranderd, Philips koploper

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag vrijwel onveranderd het weekend ingegaan. Zorgtechnologiebedrijf Philips was koploper in de hoofdindex na het flinke koersverlies een dag eerder. Shell stond juist bij de grootste dalers na een adviesverlaging voor het olie- en gasconcern.

14 uur geleden
Concurrentiewaakhond VS: X krijgt Europese boete voor 'succes'

WASHINGTON (ANP/RTR) - De boete van 120 miljoen euro van de Europese Commissie voor socialemediaplatform X is opgelegd omdat het bedrijf van Elon Musk "succesvol" is. Dat zei voorzitter Brendan Carr van de Amerikaanse concurrentiewaakhond Federal Communications Commission (FCC).

16 uur geleden
Positieve reacties uit EU op boete voor X

BRUSSEL (ANP) - Vanuit de EU klinken positieve geluiden dat de Europese Commissie X een boete geeft voor het niet naleven van regels van de Digital Services Act (DSA). Het is voor het eerst dat de EU een boete geeft voor het niet naleven van deze wet. X krijgt de boete onder meer vanwege misleiding over blauwe vinkjes.

17 uur geleden