
Man met spoed naar ziekenhuis na botsing Goes
GOES - Een scooterbestuurder is vanmorgen met spoed naar het ziekenhuis gebracht nadat hij op de Van de Spiegelstraat (N289) in Goes een botsing had met een auto.
Een scooterbestuurder is vanmorgen met spoed naar het ziekenhuis gebracht nadat hij op de Van de Spiegelstraat (N289) in Goes een botsing had met een auto. Het ongeluk gebeurde rond 10.25 uur ter hoogte van het CZ-kantoor.
Het opgeroepen ambulanceteam heeft zich over het slachtoffer ontfermd. Na een onderzoek in de ambulance is het slachtoffer met spoed naar het ziekenhuis in Goes gebracht. De politie heeft van de bestuurster van de personenauto een verklaring opgenomen.
De scooter liep lichte schade op bij deze botsing. De agenten hebben de scooter bij een nabijgelegen bedrijf gestald. De auto raakte ook beschadigd maar de bestuurster kon wel zelfstandig verder rijden. De oorzaak van de botsing is vermoedelijk een voorrangsfout.
Meer uit Beveland
KAMPERLAND - Een 22-jarige Duitse vrouw is aangehouden voor het ernstige verkeersongeval zondag op de Oost-Westweg tussen Vrouwenpolder en Kamperland.
17 uur geledenGOES - Met een lunchroom, atelier en winkeltje is De Hippe Zeeuw in Goes een veelzijdige dagbestedingslocatie. De cliënten kunnen met allerlei verschillende werkzaamheden ontdekken waar hun passie ligt. Dat is voor Colinda van Meerkerk-de Kok misschien wel het mooiste aspect van haar baan als medewerker dagbesteding. “Cliënten laten doen waar ze goed in zijn, wat ze leuk vinden, dat vind ik heel belangrijk. Soms weten cliënten niet waar hun hart ligt en probeer je daar achter te komen. Als je dan iemands ogen ziet oplichten… dat is de reden waarom ik de zorg in ben gegaan.”
18 uur geledenGOES - De Goese korfbalvereniging Togo viert zaterdag 30 september haar 90-jarig jubileum.
18 uur geledenKAMPERLAND- Bij een ongeluk op de Oost-Westweg (N57) tussen Kamperland en Vrouwenpolder zijn vanmiddag zeker vier personen gewond geraakt. Meerdere hulpdiensten, waaronder een rapid responder, gingen ter plaatse. De weg is momenteel afgesloten tussen Vrouwenpolder en De Banjaard. Het verkeer wordt via de parallelweg geleid. De oorzaak van het ongeluk is nog onbekend.
1 dag geleden‘s-HEERENHOEK - De Borselse wethouder van kunst en cultuur, Marga van de Plasse, opent Cultuur in de Zak zaterdag 30 september om 10.00 uur in ‘s-Heerenhoek. Hier komt de op handen zijnde sluiting van de Sint-Willibrorduskerk terug in het programma. Zo is er de expositie ‘Geloof in de toekomst’, waarvoor kinderen uit het dorp creatief bezig zijn.
1 dag geledenEr staan in Nederland heel wat standbeelden van bekende mensen die niet meer onder ons zijn. Twee vragen vóór u verder leest: wilt u even bedenken wat de top 4 is? En hoeveel beroemdemensenstandbeelden staan er in Goes?
2 dagen geledenELLEWOUTSDIJK - Cultuur in de Zak staat zaterdag 30 september voor een dag vol muziek, koorzang, dans, exposities, workshops, demonstraties, circustheater, familietheater, kinderactiviteiten en fiets- en wandeltochten. Het festival wordt georganiseerd door de Culturele Raad Borsele in samenwerking met culturele organisaties, verenigingen, dorpsraden en vrijwilligers in Baarland, Ellewoutsdijk, ’s-Heer Abtskerke, ’s-Heerenhoek, Heinkenszand, Kwadendamme, Lewedorp, Oudelande en Ovezande.
3 dagen geleden