Maaltijdbezorger Just Eat Takeaway moet zich bewijzen na lockdown
AMSTERDAM (ANP) - Maaltijdbezorgbedrijf Just Eat Takeaway komt met cijfers over de prestaties in het tweede kwartaal. Tijdens de coronacrisis groeide het bedrijf hard door sluitingen in de horeca en lockdowns. Die kwamen in veel Europese landen deels ten einde in de afgelopen periode. Daardoor konden mensen weer buiten de deur eten.
Tegelijkertijd was het EK voetbal mogelijk juist weer een reden voor veel mensen om eten thuis te laten bezorgen. In Nederland maakten maaltijdbezorgers al bekend dat het druk was rond de wedstrijden van Oranje. Just Eat Takeaway was bovendien een van de sponsors van het toernooi, wat de naamsbekendheid geen kwaad zal hebben gedaan.
Tenslotte rondde Just Eat Takeaway vorige maand de overname van het Amerikaanse GrubHub af. De cijfers van die maaltijdbezorger duiken daardoor voor het eerst op in de omzet van het Nederlands-Britse fusiebedrijf, zij het dat slechts de laatste twee weken van het kwartaal meetellen.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten zullen beslissen welke oliebedrijven actief mogen zijn in Venezuela. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump gezegd voorafgaand aan een ontmoeting met bestuurders van oliebedrijven in het Witte Huis, waar wordt gepraat over de heropbouw van de Venezolaanse olie-industrie.
55 minuten geledenWASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De focus bij de gesprekken die de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag heeft met topbestuurders van oliebedrijven ligt op de olie-industrie van Venezuela en het verlagen van de prijzen voor Amerikanen. Dat schreef Trump op zijn socialemediaplatform Truth Social.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Het vrijhandelsakkoord van de Europese Unie met de zogenoemde Mercosur-landen Argentinië, Brazilië, Uruguay en Paraguay wordt op 17 januari formeel ondertekend in Paraguay. Dat meldt het Argentijnse ministerie van Buitenlandse Zaken. Over de deal is 25 jaar onderhandeld.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag met stevige winst het weekend ingegaan, geholpen door flinke plussen voor de zwaargewichten ASML en Shell. Daarmee was sprake van herstel voor de hoofdindex op het Damrak na de forse verliesbeurten in de voorgaande twee handelsdagen.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Het Amerikaanse Hooggerechtshof doet vrijdag geen uitspraak in een zaak over de importheffingen van president Donald Trump. Eerder was het onduidelijk of hierover nu een oordeel zou komen.
4 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - KLM annuleert vooralsnog zaterdag geen vluchten op luchthaven Schiphol vanwege de weersomstandigheden. Dat meldt de luchtvaartmaatschappij. De afgelopen week had KLM juist nog te maken met grootschalige uitval en vertraging van vluchten door het barre winterweer.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Eindhoven Airport heeft vorig jaar een recordaantal passagiers verwelkomd. De grens van 7 miljoen passagiers werd bijna doorbroken. Er vlogen 6.956.486 reizigers via de luchthaven, ruim 150.000 mensen meer dan een jaar eerder.
6 uur geleden