Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Loekasjenko ontkent beschuldiging over sprintster en 'moord' Kiev

Loekasjenko ontkent beschuldiging over sprintster en 'moord' Kiev

MINSK (ANP/AFP/RTR) - De president van Belarus, Aleksandr Loekasjenko, heeft recente beschuldigingen aan het adres van zijn regering tegengesproken. Hij heeft naar eigen zeggen helemaal niets te maken met de dood van een dissident uit Belarus, Vitali Tsjitsjov, in Oekraïne. De uitgeweken dissident is recent onder verdachte omstandigheden dood in een park in Kiev gevonden. De plaatselijke politie vermoedt een misdrijf.

Loekasjenko keerde zich ook tegen de suggestie dat de sprintster Kristina Tsimanoeskaja die aan de Olympische Spelen heeft deelgenomen, onder druk zou hebben gestaan van zijn bewind. De sprintster is volgens hem niet onder escorte van Belarussische veiligheidsmensen naar het vliegveld van Tokio gevoerd om een vliegtuig naar huis te nemen. Volgens Loekasjenko is ze gemanipuleerd door derden om plotseling de spelen vaarwel te zeggen en naar Polen te gaan.

Meer uit Buitenland

Trump meldt dood Iraanse leider Khamenei

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft de dood van de Iraanse ayatollah Ali Khamenei via Truth Social bevestigd.

17 minuten geleden
Explosies te horen in delen van Israël, ook in Tel Aviv

TEL AVIV (ANP/AFP) - In verschillende delen van Israël waren zaterdagavond meerdere explosies te horen, nadat het Israëlische leger meldde dat Iran een nieuwe reeks raketten had gelanceerd.

33 minuten geleden
Trump: groot deel van Iraans leiderschap omgekomen

WASHINGTON (ANP) - Volgens president Donald Trump is een groot deel van de Iraanse leiding omgekomen bij de gezamenlijke Amerikaanse en Israëlische aanvallen op Iran. "Een groot deel wel, ja. We weten niet alles, maar een groot deel wel. Het was een zeer krachtige aanval", zei hij zaterdag in een telefoongesprek met ABC News.

1 uur geleden
Israël: hoogste leider Khamenei van Iran is gedood

TEL AVIV (ANP/RTR/AFP) - De Iraanse leider Ali Khamenei is dood en zijn lichaam is gevonden. Dat zegt een hoge Israëlische functionaris tegen persbureau Reuters. Iran heeft de dood van Khamenei nog niet bevestigd.

2 uur geleden
Netanyahu: veel aanwijzingen dat Khamenei dood is

JERUZALEM/TEHERAN (ANP/RTR/AFP) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu heeft zaterdag gezegd dat er veel aanwijzingen zijn dat de Iraanse ayatollah Ali Khamenei "er niet meer is", zonder diens dood expliciet te bevestigen.

2 uur geleden
Lokale media: dertig bommen op woning Khamenei gegooid

TEHERAN (ANP/AFP) - Als onderdeel van de Amerikaanse en Israëlische aanvallen op Iran zijn dertig bommen op het wooncomplex van de Iraanse ayatollah Ali Khamenei gegooid. Dat zegt Amit Segal, een vertrouweling van de Israëlische premier Benjamin Netanyahu, tegen de Israëlische omroep Channel 12. Het lot van Khamenei is nog altijd niet duidelijk.

2 uur geleden
Aanhangers regime Iran de straat op in Teheran

TEHERAN (ANP/AFP) - Aanhangers van het Iraanse regime zijn zaterdag op motoren de straat opgegaan in hoofdstad Teheran. Ze zwaaiden met de Iraanse vlag en er was muziek, melden journalisten van AFP.

3 uur geleden