Leger Israël zegt dat Iraanse raketaanval voorbij is
JERUZALEM (ANP/RTR) - Het Israëlische leger zegt dat de raketaanval vanuit Iran voorbij is. Burgers kunnen weer naar buiten, aldus de strijdkrachten.
In een verklaring schrijft het leger dat burgers hun schuilplaats "in alle gebieden in het land" kunnen verlaten. Legerwoordvoerder Daniel Hagari zei dat er raketinslagen zijn geweest in centraal Israël en in andere delen van het land, schrijft The Jerusalem Post. "We hebben geen berichten ontvangen over gewonden". De luchtvaartautoriteit heeft gezegd dat het luchtruim boven het land weer wordt geopend.
Hagari zei dat dat de aanval niet zonder gevolgen voor Iran blijft. "We hebben plannen. Er zullen gevolgen zijn. We zullen toeslaan op een door ons gekozen moment".
Meer uit Buitenland
TAMAN (ANP/BLOOMBERG) - Meerdere steden in het Russische Zwarte Zeegebied zijn afgelopen nacht aangevallen door Oekraïense drones. Met name de haven van Taman liep daarbij schade op.
43 minuten geledenGENÈVE (ANP) - Iran is klaar om over compromissen te praten met de Verenigde Staten, zegt onderminister van Buitenlandse Zaken Majid Takht-Ravanchi tegen de BBC. Maar hij vindt dat de Amerikanen dan ook bereid moeten zijn om te praten over het stoppen van sancties tegen zijn land.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse voormalige president Barack Obama heeft het optreden van de immigratiedienst ICE in Minnesota vergeleken met de handelwijze in dictaturen. Dat deed hij in een interview met de progressieve youtuber Brian Tyler Cohen.
4 uur geledenGUAYAQUIL (ANP/AFP) - De politie in de provincie Guayas in het zuidwesten van Ecuador heeft acht hoofden gevonden met daarbij het bericht 'Verboden te stelen'. Dat maakte de politie zaterdag bekend.
7 uur geledenCAPE CANAVERAL (ANP/AFP/DPA) - Een nieuw team astronauten is aangekomen op het ruimtestation ISS. Dat blijkt uit beelden die de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA zaterdag vrijgaf.
8 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het parket van Parijs richt een team op voor onderzoek naar zedendelinquent Jeffrey Epstein. De focus ligt daarbij op mogelijke misdrijven waarbij Fransen betrokken zijn.
12 uur geledenBERN (ANP/AFP) - Oman faciliteert volgende week het overleg tussen de Verenigde Staten en Iran in het Zwitserse Genève. "Zwitserland verwelkomt en ondersteunt deze gesprekken", aldus het Zwitserse ministerie van Buitenlandse Zaken.
14 uur geleden