Lazio blijft na zege op Parma bovenin meedoen in Serie A
PARMA (ANP) - Lazio blijft bovenin meedoen in de Italiaanse Serie A. De Romeinse ploeg won met 1-0 de uitwedstrijd bij Parma en naderde koploper Juventus tot 1 punt. De kampioen uit Turijn verloor zaterdag met 2-1 van Hellas Verona.
De winnende goal van Lazio tegen Parma viel al in de eerste helft. Felipe Caicedo scoorde in de 41e minuut. Parma, de nummer tien in de stand, probeerde het wel in de tweede helft, maar slaagde er niet in te scoren, waardoor Lazio zijn ongeslagen status kon uitbreiden naar achttien wedstrijden op rij. De laatste nederlaag van de ploeg van coach Simone Inzaghi was op 25 september vorig jaar.
Internazionale kan zondag bij een overwinning op stadsrivaal AC Milan de Romeinen weer passeren in de stand en zelfs in punten op gelijke hoogte komen met Juventus.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
1 minuut geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
2 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
3 uur geledenTOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.
11 uur geledenDUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."
11 uur geledenRABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
22 uur geleden